Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

@KwSu!

Na evolution patch to sie dzieje? Dales ustawienia takie o jakich pisalem w lodmixerze? Podmieniles plik .exe ? Sciagnales wszystkie czesci patcha? Wiecej pytan nie mam. :D

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie wszytsko jest zainstalowane :) i nie wiem czemu tak sie dzieje,rozumiem gdybym jeszcez nie doinstalował stadionów ale je mam ! :wink:

 

Już działa,jeszcze raz zainstalowałem kitserwera i loadmixera i teraz działa.Dzieki Santi :wink: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo mi sie zdaje, albo ta wersja lodmixera ma gdzies aspect radio w sprawie radaru, obraz jest ok, ale radar to dosc duzy prostokat

 

jedyne co mi sie nie podoba w tym patchu to scoreboard? chyba tak to sie pisze :>

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde.... ciut za dużo tych plików jak dla mnie... mam Evo i k patcha... wywaliłem starego kitserwera (pościągałem wszystko).... eeeee co teraz zrobić? nich ktoś napisze tutorial jak zainstalować evo i k patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Chłopaki... znowu problem :lol: Tym razem jest to poważny problem :(

Pes6 nie włącza się... gdy załączam gre to początek tak samo jak normalnie, ale po chwili zamiast ujżeć czarny ekran nic sie nie dzieje... w managerze jest pes6 w procesach, zżera troche ramu + 100% stress cpu, ale nie ma go w aplikacjach (pes6) i gra po prostu sie nie pojawia na ekranie. Reinstalowalem n razy, na różnych językach próbowalem... ale dalej to samo.

Miał ktoś taki problem ? Z góry dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Chłopaki... znowu problem :lol: Tym razem jest to poważny problem :(

Pes6 nie włącza się... gdy załączam gre to początek tak samo jak normalnie, ale po chwili zamiast ujżeć czarny ekran nic sie nie dzieje... w managerze jest pes6 w procesach, zżera troche ramu + 100% stress cpu, ale nie ma go w aplikacjach (pes6) i gra po prostu sie nie pojawia na ekranie. Reinstalowalem n razy, na różnych językach próbowalem... ale dalej to samo.

Miał ktoś taki problem ? Z góry dzieki za pomoc :)

Ja tak nieraz mialem po zastosowaniu kitservera, musialem 2 razy odpalac plik exe, aby zalapalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie moge nawet 20 razy klikac i niestety, za każdym razem to samo. Gra jest czysta (jak pisałem n-krotne reinstalle) czyli bez patchy, kit'ów itd.

Kurde, pes6 to jedyna gra w którą od czasu do czasu lubie sobie pograć, a tu taki zonk :/

Zainstalowałem nawet pes5, ale to nie to samo... po kilku minutach grania zaczynam sie irytowac, ciagle gwizdek za jakies pseudo faule i gre ciałem... pograć nie mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K_Patch 1.1-1.4

 

Cumulative update(1.1 - 1.4)

 

- I am not expert on option file editing.

- So, change option to Milanista option v2(Thanks Milanista)

- Sorry for Brazilian users.

- new teams :Sofia,Spartak,Bucharest,AEK

- updated scoreboard(ESPN)

- cumulative update kits/face server

 

link(main 1.1-1.4)

 

http://files.filefront.com/PES6_K_Patch_11...;/fileinfo.html

 

link(cumulative kitserver)

 

http://files.filefront.com/14_kitserverpar...;/fileinfo.html

http://files.filefront.com/14_kitserverpar...;/fileinfo.html

http://files.filefront.com/14_kitserverpar...;/fileinfo.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne co różni te patche,to liczby.evolution ma wszystkiego więcej.ja nie potrzebuję 600 piłek,300 stadionów,1000 przyśpiewek,100 utwórów itd.K_patch ma wszystko to samo co evolution,tylko w mniejszej ZUPEŁNIE WYSTARCZAJĄCEJ liczbie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... nie wiecie, czy będzie poprawiany p_text w Evo? bo parę rzeczy jest po szwabskiemu :]

 

BTW: 0_sound w częściach z rapida... wrzuciłby ktoś te 13 partów gdzieś indziej? bo mam dopiero 3, filefront przerywa po ściągnięciu połowy...

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p_text raczej nie bedzie poprawiany. Mozna samemu sobie go zrobic bardzo prosto. W tym celu nalezy wyeksportowac wszystkie pliki z oryginalnego p_text (za pomoca DKZ Studio) i pozniej importowac tylko pliki *.str do pliku e_text od evo. ;] Na koniec zmiana nazwy pliku z e_text na p_text i done. :P

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bio zaraz sie zrobi. ;] Upload....

 

kucyk czytalem, ze PES6 na X360 to lekkie nieporozumienie i jest gorszy od tego na PC. Mam nadzieje, ze nowy Winning Eleven na X360 wyjdzie im lepiej. :P

 

p_text do evolution patch - http://www.speedyshare.com/622639698.html

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko jednym zdaniem podsumuje odslone PES6 na X360 - smiech na sali :lol: :mur:

kucyk czytalem, ze PES6 na X360 to lekkie nieporozumienie i jest gorszy od tego na PC. Mam nadzieje, ze nowy Winning Eleven na X360 wyjdzie im lepiej. :P

może ktoś dokładniej napisać co spaprali w wersji na Xklocka? nie chodzi płynnie czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak :] przydałby się jakiś gameplay, żeby można było łatwiej "triciki" podczas strzelania gola robić :]

 

BTW: 0_sound part 9 obecnie leci xD widać światełko w tunelu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...