Jump to content

RALF11

Stały użytkownik
 • Content Count

  1084
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by RALF11

 1. Dark Knight Rises, czyli Nolan jest wciąż królem świata.
 2. Kupuj i się nie zastanawiaj. 6870 za 639zł piechotą nie chodzi.
 3. Zamówiłem MSI 6850 bez OC za 606zł. Mam nadzieję że nie będzie z nią kłopotów.
 4. Wszystkiem 6850 posiadają zwalone regulatory napięcia w pamięciach??
 5. Kolejny zakompleksiony pseudo intelektualista który wie najlepiej jakie filmy są dobre a jakie nie..... ŻAŁOSNE i takie typowo polskie..... A jeszcze jak znajdzie paru przy[gluteus maximus]sów i razem utworzą kółko wzajemnej adoracji, to wtedy szczytuje w spodnie... I nie bronię tu Incepcji ale prawa do własnego zdania i nie krytykowania i obrażania ludzi którzy myślą nie tak jakby wszystko i najlepiej wiedzący pseudo intelektualista chciał....
 6. Incepcja - film który kompletnie zmiażdżył moje emocje, wrażliwość i wyobraźnię, czyli to co jest dla mnie najważniesze w odbiorze filmu. Ostatni raz to samo czułem przy Avatarze. Geniusz w najczystszej postaci. Od dzisiaj nie istnieje dla mnie Matrix tylko Incepcja.
 7. RALF11

  Seriale

  Event S1E1 ŚWIETNY odcinek pilotowy, który został KOMPLETNIE zniszczony w ciągu ostatniej minuty...WTF??!!. Wiedziałem że to było zbyt piękne, żeby okazało się prawdziwe.... W ciągu kilku sekund z porządnego kina sensacyjnego, zrobił się kiepski Sc-Fi.... Nowy House też kiepski. Już dawno powinni zakończyć ten serial.
 8. RALF11

  Duke Nukem Forever

  2K Games Live, Ustream.TV: Tune in for the latest 2K Games Live events! . Relacja na żywo z pokazu DNF. Można zobaczyć w pełni grywalną wersję.
 9. Jak dla mnie za bardzo amerykański i humanitarny. W prawdziwym życiu terrorystę potraktowano by troszkę inaczej. Zwłaszcza jakby na szali było życie 10 milionów amerykańskich obywateli.
 10. RALF11

  Alan Wake

  Edycja Kolekcjonerska już do mnie jedzie :)
 11. Taki mały OT Biedronka Presents: :lol: A swoją drogą cena bardzo biedronkowa. Szkoda że nie będą mieli wersji BD.
 12. Jakby ktoś chciał zobaczyć, jak będzie wyglądać Avatar na BD. Wrzuciłem do spoilera. Rikki
 13. Pseudo intelektualistów w Polsce jest pełno więc się nie dziw takim wypowiedziom.
 14. Shutter Island - nie pamiętam kiedy oglądałem tak świetny thriller. Masakra. Dwie godziny ze szczeną na podłodze. A końcówka to już czysty geniusz. Niby wszystko ładnie się wyjaśnia ale....obejrzyjcie sami. POLECAM!!. 10/10
 15. RALF11

  Vancouver 2010

  No niestety. W szatni było doskonale widać jak bardzo przeżywa ten konkurs. Presja była niewyobrażalna. Dlatego taka ogromna radość ze srebnego medalu. PS. I znowu Amman zapadnie się pod ziemię na 8 lat.
 16. RALF11

  Alien Vs Predator 3

  GameInformer Ocena 5.75
 17. RALF11

  Heavy Rain

  Przecież to nie jest gra, tylko demo interaktywne w którym trzeba naciskać przyciski wyświetlone na ekranie, żeby posunąć akcję do przodu.
 18. RALF11

  Heavy Rain

  I to ma być gra?? Dobry żart.
 19. RALF11

  F1 Sezon 2010

  A jednak to R29 w nowym malowaniu. R30 zostanie pokazany dopiero jutro...
 20. A na X360 ukazało się właśnie demo MP.
 21. Za 1500zł to bym brał Microlab Pure 100, o ile można je gdzieś w Polsce kupić. I jeszcze by zostało na kartę muzyczną.
 22. RALF11

  Mass Effect 2

  Wystarczy że pirat ukaże się w sieci a już ludzie zaczynają się pytać....
 23. Jak ma łupać to ten shit z subem od Logitecha.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.