Skocz do zawartości
losdamianos123

Deinstalacja Wentylatora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

ostatnio kupilem sobie nowy procesor i chcialbym go zaistalowac :zask: jednak niewiem jak zdjac wentylator z obecnego cpu :murgl: :murgl: :drapanie:

tak oto wyglada to cale nieszczescie

Dołączona grafika

 

naciskam na ta metalowa zapinka , ona idzie do dolu , ale to mi nic niedaje , wydaje mi sie ze powinna odskoczyc , a takto jak puszczam dalej wchodzi w te 3 biale haczyki :taa: dodam ze po drugiej stronie jest identycznie to samo , a docisniecie dwoch zapinek naraz graniczy z cudem :placz:

Z gory dziekuje za pomoc :respect2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tą tradycyjną zapinką na s.A trzeba uważać bo można sobie ukruszyć rdzeń procka. Musisz chycić tadiator dłonią aby go unieruchomić, nacisnąć zapinką z boku i ją odgiąc poza te 3 haczyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

ostatnio kupilem sobie nowy procesor i chcialbym go zaistalowac :zask: jednak niewiem jak zdjac wentylator z obecnego cpu :murgl: :murgl: :drapanie:

 

naciskam na ta metalowa zapinka , ona idzie do dolu , ale to mi nic niedaje , wydaje mi sie ze powinna odskoczyc , a takto jak puszczam dalej wchodzi w te 3 biale haczyki :taa: dodam ze po drugiej stronie jest identycznie to samo , a docisniecie dwoch zapinek naraz graniczy z cudem :placz:

Z gory dziekuje za pomoc :respect2:

Zdejmowanie radiatora to małe piwo w porównaniu z zakładaniem, jak Ty masz z tym problem to nie chcę nawet sobie wyobrażać jak to bedzie ze składaniem kompa do kupy, weź lepiej zaproś jakiegoś kumpla bardziej obeznanego niech Ci przynajmniej na ręce patrzy, bo tego nowego proca zgnieciesz jak karalucha.

 

ps. Pamiętaj o dobrej paście termo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...