Skocz do zawartości
Qki86

Dwap Problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jakiś dziwny problem. Mianowicie nie moge zainstalować najnowszych sterowników do GeForce`a (mam karte 7900GT). A drugi to LAN. System pokazuje mi tylko Nvidia nForce Networkning Controller a nie ma tej zintegrowanej na płycie głównej (Asus A8N-E) i przez to mam pewne problemy w sieci akademickiej. Prosze pomóżcie co to może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze chodzi ale te najnowsze obsługują najnowsze karty w tym tą moją. a komunikat to:

"The contents of this file cannot be unpacked. The executable you are attempting to run has been corrupted"

Tylko ze u kumpla ten sam plik sie wypakowuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem posta do konca, ale ze sciagales wiele razy przeciez nie pisales. jesli mimo wielu prob plik nadal jest uszkodzony, znaczy, ze masz problemy ze stabilnoscia kompa (psuje dane - albo podczas sciagania, albo podczas samego rozpakowania). przetestuj go jakas diagnostyka, typu stress prime itp.

 

no bo trudno podejrzewac ze ten komunikat wskazuje na niezgodnosc sterownikow z czymstam, jesli mowi, ze archiwum jest uszkodzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...