Skocz do zawartości
RadekCzek

Hehe Msi

Rekomendowane odpowiedzi

A więc kupiłem sobie nowego kompa...ale nie oto chodzi, mój znajomy nie duzymn kosztem chciał sie przesiasc na 775, wiec pł. główna kupiona na allegro (ms 915p- combo) do tego celek D 2,9ghz i z braku kaski chciał cos na pci, bo dopiero za tydzien bdzie miał kase) wiec ja mu to kupiłem , złozyłem i gdy przyszedł czas na odpalenie zauwarzyłem ze płyta zasilana jest wtyczka atx 24pin, a u kolegiw zasilaczu (350w,hk)jest wtyczka tylko 20pin-ów, no nic podłaczyłem. Płyta normalnie wstaje lecz nie załacza obrazu :/ , jak myslicie, czy towina braku 4 pinów ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie, ale kup przejściówke 20->24 pin i sprawdź

poluje , ale u mnie w miescie jej nie ma:/, co jeszcze moze byc przyczyna?:P

 

ok, zapytalem sprzedawcy, musi byc wtyczka 24 pinowa, dopiero wtedy płyta zadziała :)

Edytowane przez RadekCzek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wpioles wtyczke z 4 pin (do tego miejsca obok soktu ;)) do plyty poza ta 24pin ??

nie spotkalem plyty ktora by nie chodzila bo nie ma 24 piniowej a 20 pinowa wpieta ;)

Edytowane przez Wolan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wpioles wtyczke z 4 pin (do tego miejsca obok soktu ;)) do plyty poza ta 24pin ??

nie spotkalem plyty ktora by nie chodzila bo nie ma 24 piniowej a 20 pinowa wpieta ;)

pewnie ze wpiołem, jutro sprawdze z ta 24pinową wtyczka, jak nic nie da to płyta na gware :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc kupiłem sobie nowego kompa...ale nie oto chodzi, mój znajomy nie duzymn kosztem chciał sie przesiasc na 775, wiec pł. główna kupiona na allegro (ms 915p- combo) do tego celek D 2,9ghz i z braku kaski chciał cos na pci, bo dopiero za tydzien bdzie miał kase) wiec ja mu to kupiłem , złozyłem i gdy przyszedł czas na odpalenie zauwarzyłem ze płyta zasilana jest wtyczka atx 24pin, a u kolegiw zasilaczu (350w,hk)jest wtyczka tylko 20pin-ów, no nic podłaczyłem. Płyta normalnie wstaje lecz nie załacza obrazu :/ , jak myslicie, czy towina braku 4 pinów ?.

Co znaczy ze płyta normalnie wstaje? Masz pojedynczy beep podczas startu?

Wtyczka nie ma znaczenia. Płyta bedzie pracowac na 20 pin.

Karte graficzną sprawdzales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy ze płyta normalnie wstaje? Masz pojedynczy beep podczas startu?

Wtyczka nie ma znaczenia. Płyta bedzie pracowac na 20 pin.

Karte graficzną sprawdzales?

-beepu nie ma,ale płyta normalnie wstaje, poprostu obraz nie załącza,na innych grafikachna pci tak samo, nie wstaje, ale ngrafiki chodz na innych kompach:/

pewnie ze sprawdzana , wszystko powinno działac,myslicie ze to płyta?

Edytowane przez RadekCzek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...