Skocz do zawartości
piotrjancy

Mała Modyfikacja Budy...

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wam zaprezentować co udało mi sie zmajstrować z moim kompem (obudowa fabrycznie bez okna)

 

Fotki: (1536x2048 lub 2048x1536)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Komentarze mile widziane :) teraz pracuje nad jakimś umalowaniu obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zaprezentuj.... wnetrze kompa z katodami to ja widziałem u siebie w domu... a całej obudowy nie widzę...

 

Na przyszłosć.. użyj opcji resize i dawaj mniejsze zdjecia.. 800x600 całkowicie wystarczy żeby wszystko pokazać... Zwłaszcza ze robisz takei duże i jeszcze rozmazane... Nie pij jak robisz zdjęcia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie nic szczegolnego :) chyba kazdy kto siedzi ze 2-3 lata na tweak ma w bardzo podobny sposob przerobionego kompa :) (czytaj: niebieska katoda + okno)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za nim coś napisałem to obejrzałem zdjęcia i jeszcze raz pomyslałem.... i masz porządek w kablach HEY !!!! Ale co dalej ? Jeżli przedstawiasz tu stockową budę z katodami to słabo...Bo IN THE END OF THE DAY to prawie jak KARTON mod albo tylko trochę lepiej się przezętuje pod biurkiem.

 

Daj na drugi raz zdjęcia całej budy oki ? bo jak sobie włącze światlo w swojej to też mogę pooglądać graty i porządek w kablach.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej chlopak nie wystakuje z pytaniami "mam katodke a co dalej??".

Tu ode mnie plus.

natomiast w kwestii ogolnego obrazu obudowy nie wypowiadam sie bo jej po prostu nei widac na tych fotkach.

Kombinuj aparat i daj lepsze zdjecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...