Skocz do zawartości
Blaszaczek

Pomocy ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebna mi mała pomoc, otoz chcialbym kupić kartę graficzną i mam na ten cel do przeznaczenia ok 800 zł no powiedzmy, ze to granica, ktorej nie chcialbym przekraczac. Interesuje mnie oczywiscie karta na PCI-E :-P. Od razu zaznaczam nie będe sie bawił w zadne podkręcanie ani nic innego...zalezy mi na obslugiwanym Pixel Shader 3.0 gdyz Gry powoli zmierzaja wlasnie w tym kierunku :) Chcialbym aby karta miala DOBRE firmowe chłodzenie, abym nie musiał dodatkowo kombinowac w tej kwestii :)

 

Oczywiście najlepiej z 256 bitowym interfejsem pamięci.

 

No coż to tyle, czy znajde coś odpowiedniego...Z góry dziekuje za wszelkie propozycje :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze najlepszy w tej cenie bedzie GF 7600GT. Niby ma tylko 128 bitowy interfejs pamieci, ale wydajnoscia jest porównywalny z 6800ultra. Oczywiscie obsługuje wszystkie bajery typu PS3.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... GF 7600 GT mowicie będzie lepszym rozwiązaniem niz 6800 gt i ATI X1600 XT ?

 

Kurcze duzo teraz tego na rynku ... :mur: człowiek nie wie co wybrac :) A słyszałem ze własnie ma wyjsc nowa wersja x1600 zatem moze poczekac troszke ?

 

Cholera co te gry robią z człowieka, na stare lata jakies Obliviony i Gothic 3 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie słyszałem o nowym X1600. Z jaka karta NV miałby konkurowac. Ati ma X1800 GTO, ale jego cena napewno bedzie wyzsza od 7600GT tak wiec raczej nie bedzie sensu dopłacac szczególnie ze obie karty oferuja praktycznie identyczna wydajnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie słyszałem o nowym X1600. Z jaka karta NV miałby konkurowac. Ati ma X1800 GTO, ale jego cena napewno bedzie wyzsza od 7600GT tak wiec raczej nie bedzie sensu dopłacac szczególnie ze obie karty oferuja praktycznie identyczna wydajnosc.

Ojjj.....sorki moj błąd... chodziło mi własnie o x1800 GTO ....Wybacz

 

Ok w takim razie dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...