Skocz do zawartości
Harnas80

Celeron 2.4 Ghz A Karta Graf...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam malo czasu wiec dlatego nie uzylem opcji SZUKAJ za co przepraszam i do tego sie przyznaje bez bicia..

 

Wracajac do tematu - mam Celerona 2.4 ghz chce do niego kupic grafe lepsza niz GF fx 5200 - 128 megowa.. no i nie wiem czy warto bo z tego co wiem to na celeronie nie bedzie takich rewelacji z lepszej karty niz np na athlonie. Ale prosze o odpowiedz czy warto , jesli tak to na jaka, moze jakis radek? Mam 512 ddr ale mysle nad dokupienie jeszcze 512..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze jaki celek nie mam pojecia... dzieki za pomoc co do karty , to warto kupic 9700 pro , czy moze zaryzykowac i od razu 9800 ? z tego co slyszalem 9800 pro fajnie idzie ;) ale nie chce sie wymadrzac bo malo wiem , wiec jak ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz zmienac na 5200 ? :D to jedziesz na starym geforcie czy co? minimum 9550-9600... ja przymierzam sie do 9800xt albo pro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniaj grafy jeżeli ten procesor to Celeron 2.4 Northwood. Szkoda kasy, bo on nie wykorzystywał Radka 9550XT w 100%. Ten procesor to kompletne dno - nie chcę cię tu dołować, tylko dobrze radzę, bo sam go miałem :? Szczerze mówiąc współczuje ci że się męczysz z tym prockiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mecze sie mecze , w zasadzie sie mecze na celeronie 1.1 , ale w drugim pokoju brat ma celka 2.4 no i chce go dla siebie tylko troche zmienic conieco zeby szedl w miare.. no ale dowiem sie co do za celeron i wam dam odpowiedz lub poprostu sam zdecyduje, dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniaj grafy jeżeli ten procesor to Celeron 2.4 Northwood. Szkoda kasy, bo on nie wykorzystywał Radka 9550XT w 100%. Ten procesor to kompletne dno - nie chcę cię tu dołować, tylko dobrze radzę, bo sam go miałem :? Szczerze mówiąc współczuje ci że się męczysz z tym prockiem.

Jeśli kolega ma D320 (czyli 2400MHz ale na jaju Prescott) to śmiało może brać do niego 9700PRO albo 9800PRO ;)

Tylko będzie go musiał troszeczkę poddusić.

Jeśli jest to wersja na jaju Northwood to jest mały problem... Przez 128kb cache'u ten CPU nie wyrabia z napływem danych... Za mało pamięci podręcznej na takie takty... Ver. D to co innego... 256kb robi swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze to nie jest Celeron D. Moze to moja wiedze o celeronach jest zla jak tak to mnie poprawcie ale chyba w Celeronach D nie ma takiego ktory ma 2400Mhz.

Hę? :blink:

Pierwszy lepszy sklep >>>>klik<<<<

Od 2130 w górę była seria D o ile się nie mylę...

Wersje D320 miały nawet calkiem niezłe steppingi :P (spotkałem się z najniższym D0) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celeron 2.4 ghz , Northwood-128 , taki procek ... do niego warto czy nie , zmieniac ta karte ? Z tego co wlasnie widze co pisaliscie , to chyba nie... :( no i co ja mam zrobic , na co mam zmienic procka na tym sockecie ?:/

Edytowane przez Harnas80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co ja na ten socket kupie... athlon to raczej nie bo musial bym mobo zmienic ;/ eh tak to jest jak rodzice kupuja kompa dziecku co ma 12 lat w sklepie na zasadzie "a co pan poleca " a pozniej taka kupa w domu lezy. Bo to komp mojego brata ... co mam poczac ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co ja na ten socket kupie... athlon to raczej nie bo musial bym mobo zmienic ;/ eh tak to jest jak rodzice kupuja kompa dziecku co ma 12 lat w sklepie na zasadzie "a co pan poleca " a pozniej taka kupa w domu lezy. Bo to komp mojego brata ... co mam poczac ... :(

jak nie masz za bardzo kasy zeby na raz zmienic procka i grafe to wez najpierw rafe jakas 9500/9700/9800 tylko pelne albo Pro a nie jakies LE, ew. GF5800/5900 (strasznie to tanie teraz,chociaz i tak badziew) a pozniej wymien proca na P4 albo CeleronD (nie wiem jaka masz pklyte alej jak dobrze pojdzie to celeronkaD pogonisz ładnie na czymkolwiek) i jakos to bedzie chodziło. nic innego raczej sie nie wymysli procz zmiany platformy.

jaka masz dokładnie pyte glowna? mala szansa ze na I865PE ale jesli taka własnie to biez wolnego CeleronaD ponizej 2,53 i poleci na fsb200Mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...