Skocz do zawartości
macias84

Który Fortron Lepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Doba szybkie pytanko

 

Co mi się bardziej nada do mojego kompa (tak jak w sygnaturze chciałbym żeby mi pozostało icon_smile3.gif)

 

czyli konkurentów jest dwóch ale na którego się zdecydować generowanie hałasu też by było dla mnie ważne ale nie za cenę stabilności

 

zatem co wziąć :

 

Fortron FSP350-60MDN http://allegro.pl/item95168857_super_zasil...r_gwar_f_v.html

 

czy

 

Fortron FSP350-60TDH-P http://allegro.pl/item96242775_zasilacz_at...2_lata_gw_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: oba sa dobre :> Sprzet masz z sredniej polki wiec zaden z tych dwoch kandydatow nie powinien miec problemow z Twoja konfiguracja.

A co do poziomu generowanego halasu - ciezko na odleglosc powiedziec czy bedzie cichy - najlepiej sprawidzc na zywo :>

Pozniej czlowiek jest tylko rozczarowany - przeciez mial byc cichy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Twojego kompa tylko i wyłącznie ten drugi, dlatego że potrzebujesz mocnej 12-nastki. MDN lepiej sprawdza się tam gdzie proc katuje mu linię +5V, czyli w starszych konstrukcjach. Ja na Twoim miejscu upolowałbym Modecoma MC350 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki

 

1. A jak z hałasem na tym FSP350-60TDH-P????

 

2. @Stiff widzę że masz coś zbliżonego do mojego konfigu i Fortrona w wersji MDN czyzby coś było nie tak że polecasz mi tego TDH pytam z ciekawości

 

3. dobra na allego pojawił się fortron TDH-P bez ceny minimalej i na dzień dzisiejszy idzie wychaczyć już za 12-13 zeta lol :))

Edytowane przez macias84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...