Skocz do zawartości
grzesiu

GeForce 6600 / GT cz. 2

Rekomendowane odpowiedzi

3D Mark 2001 nie nadaje się do testowania grafiki.

Testy zrób na 3d Mark 03 lub 05.

 

Moje testy w 3d mark 03

Sempron 1800 MHz + GF 6600 GT = 7705 pkt

Sempron 2340 MHz + GF 6600 GT kręcony o 10% = 8727 pkt

 

W 3d mark 05 mam 3300 pkt i jakoś żadne gry mi nie przycinają

1GB RAM i Service Pack 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dziwny problem z moja karta graficzną. Otóż jak dzisiaj rano włączyłem komputer to na ekranie ładowania Windowsa pojawiły się paski artefektów. Zrestartowałem kompa ale to nic nie dało. Zostawiłem go i poszedłem zrobić sobie śniadanie po powrocie za jakieś 30min włączyłem kompa i o dziwo wszystko chodzi ok. Włączyłem tez LFS i nie ma żadnych artefeków. Zaznaczam tez że karta nie jest podkręcona (na początku była tak jak w sygnaturce ale teraz jakieś 3 miechy chodzi stock). Jaka może być przyczyna tych anomalii???

Edytowane przez kuki1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D Mark 2001 nie nadaje się do testowania grafiki.

Testy zrób na 3d Mark 03 lub 05.

 

Moje testy w 3d mark 03

Sempron 1800 MHz + GF 6600 GT = 7705 pkt

Sempron 2340 MHz + GF 6600 GT kręcony o 10% = 8727 pkt

 

W 3d mark 05 mam 3300 pkt i jakoś żadne gry mi nie przycinają

1GB RAM i Service Pack 1

niechce się chwalić ale w 3D MARKU 05 3100 robie na podkręconym 6600 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko odnosnie leadtek_px6600_td. Przeszukalem juz cale forum i nie znalazlem odp. na pytanie. Jak wgrac bios z napieciem 1.4. Programami modyfikujacymi sie nie da???

 

Rozwiazal juz ktos ten problem jesli tak prosilbym o link z biosem lub podeslanie tu 4kami@wp.pl dzieki z gory!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba userów:P a po za Tym , prosiłbym o odpowiedz a jak sie nie wie to lepiej zachowac milczenie.... :_) ps .na egieldzie nie ma biosa do wersji na pci-express a bios od Leateka ma blokade lol .... Mądrale..

Czekam na linka a nie spam .... na forum!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz a gdzie napisałeś że na pcie

Witam mam pytanko odnosnie leadtek_px6600_td. Przeszukalem juz cale forum i nie znalazlem odp. na pytanie. Jak wgrac bios z napieciem 1.4. Programami modyfikujacymi sie nie da???

 

Rozwiazal juz ktos ten problem jesli tak prosilbym o link z biosem lub podeslanie tu 4kami@wp.pl dzieki z gory!!!!!!!!!!!!!1

gdzie tu jest o pcie.poza tym ktoś już w tym topicu miał z tym problem więc szukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze i mial , ale podał maila aby tam mu podesłąc bios ...a ja nie jestem czapka niewidka i nie wiem czy ktos mu podesla!!!!!!!!!!

 

wszyscy mysla ze jak jest duzo topikow to juz o tym pewnie bylo..... Wiec powtarzam szukam osboby ktora rozwiazala moj problem, a nie ludzi odsyłajacych to nikąd OKI

Edytowane przez 4kami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to masz szukajkę na forum żeby poszukać a nie trolować...

Jest 1 topic a nie było wiele...

 

Po wpisaniu leadtek px6600 td do szukajki... Click

Po wpisaniu px6600 do szukajki. Click

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tu->http://www.mvktech.net/component/option,com_remository/Itemid,26/func,selectfolder/cat,71/

Sa zmodowane biosy.. ściagnąlem jeden ale nie widze abym mogl zmieniac napięcie??? Chcialbym tryb 2d i 3d ze zmiana napiec~~~~~~

 

Leadtek mnie zawiodl 550 rdzen 700 pamieci!!!!!!!! i NFS Carbon tnie sie jak chlowiek majacy Ajchajmera z brzytwa:(

Edytowane przez 4kami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem interesującą stronkę odnośnie modowania 6600 i jest tam artykulik o "instalowaniu" wtyczki MOLEX na "bezmolexowych"

kartach 6600 aby podnieść ich możliwości OC - OTO LINK:

 

http://people.overclockers.ru/Vitalka/record1

 

czy ktoś bardziej obeznany w języku rosyjskim mógłby mi powiedzieć czy te rezystory 1 OM to trzeba wylutować i w ich miejsce wlutować przewody 12V I 5V od molexa czy dobrze to zrozumiałem?

A może ktoś już coś podobnego robił jeżeli tak to jakie były efekty po takiej operacji odnośnie OC karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos opisac jak zmienic timingi , wiem ze przez nibitor ..

Ale dokladny opis co i jak po kolei klikac i jakie timingi ustawic ?

czy warto? poniewaz zmiana timingow=nizsza wydajnosc!

? czy mozna zrobic tablice napiec dla leadteka bo na seryjnym napieciu 1.3 robie 550 !!!

(chcialbym tryb 2d 1.3 rdzen 300,3d 1.4 rdzen 600)

Mysle ze bios 1.4 pomogly mi dobic do 600mhz

Moja karta to leadtek px6600 pci-express ........

Edytowane przez 4kami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno GF6600 GT Gainward i nie wiem co jest grane Gdy włącze kompa to nic się nie włączy. Gdy ją wyjme to już jest ok. Prędzej miałem Radeona X1600XT i chodziło wszystko a teraz nie chce czy może to być konflikt płyta (MSI MSI RS482M4 na ATI RS482) a grafiką?? A moę zasiłka (Modecom feel 350W) za słaba??

Nie wiem co robić Może oddać ją do naprawy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Ja do 6600GT mogę polecić zer0pointy z Guru3D. Najlepiej najpierw zainstalować najnowsze WHQL a potem na nie zer0pointy podmieniając pliki. Maiłem 6600GT i na tych sterach wszystko działało najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pacific

Nie polecam instalowac plików na plikach tzn. podmieniac... :mur: robi sie wtedy smietnik i stery moga walic bledami... wywal stare stery programem driver cleaner pro po czym zainstaluj stery od nowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko jedno króciutkie pytanko, po części odpowiedź jest w FAQu ale wolę się upewnić (bo nie było tam sprecyzowane, czy jest to opis wersji AGP czy PCI-E a jest różnica w rozkładzie całego PCB)

 

Leadtek 6600GT AGP - wejdzie ZALMAN VF700? może coś innego taniego i cichutkiego? właśnie padł mi w nim wentylator i muszę zmienić chłodzenia na coś cichego

 

z góry thx za krótką odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...