Skocz do zawartości
mechl!k

Geforce 6200 cz. 2

Rekomendowane odpowiedzi

druga strona ;)

 

u mnie wyniki są takie:

 

Asus 6200GE 4143

Asus 6200GE 8p 5298

Asus 6200GE 555/660 6178

Asus 6200GE 555/660 8p 7094

 

to wszsytko na półrocznym windowsie zupełnie zawalonym (nie mam kiedy formata zrobic)

Edytowane przez MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mnie proc blokuje ;/ to bym powalczyl o te wyzsze wyniki :/ (przy taktach 570/740@8p (na mrozie robione) mialem 6152 pkt ... wiec chyba stary morgan 1300 nie wyrabia :)

 

aha i odrazu mowie ze wcale nie jestem zadowolony z memorek :) chociaz powinienem bo mam model 256mb wole nie wiedziec ile mialbym na 128mb =)

 

aha i test wcale nie jest full artifact free :) ale nie ma masakry (tj. biale kropki przy dymie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wiec kupilem sobie Palit 6200 256mb 64 bit i mam problemy z podkrecaniem rdzenia.Pamięci poszly na 850 i dzialaja tak czaly czas a gdy prubuje podniesc albo zmniejeszyc chociaz 1 mhz na rdzeniu to komp sie zawiesza wiec karta ma chyba zabezpieczenie przed podkrecaniem rdzenia.Czytałem gdzies ze sa takie sterowniki na ktorych mozna podkrecic ten rdzen.Mile widziane linki z takowymi sterami.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kupilem sobie niedawno karte graficzna palit 6200 64bit i pamieci ida mi na 860 a rdzen ani rusz na kazdym raze jak podnosze mhz zwiecha!Czytalem gdziesz ze jakies sterowniki na ktorych mozna podniesc mhz rdzenia na googlach szukalem i nic nieznalazlem wiec prosze o jakis link

Pozdawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy jest możliwe aby istniała karta Winfast 6200TD NV43/A1 (chodzi mi tutaj tylko i wyłącznie o to czy istnieje rev.1 (A1) podejrzewam że tak bo skoro jest A2 to powinno być A1 , bo wszędzie jest mowa tylko o rev.2 i rev.4) Jeśli rev.1 istnieje to może jest ktoś jej posiadaczem i powie jak to jest z jej O/C - czy da się odblokować dodatkowe 4 potoki!? Proszę o szybką odpowiedź bo mogę kupić taką kartę i nie wiem czy coś takiego istnieje...Oto link do tej karty, zobaczcie i powiedzcie czy to jest rev.1 czy rev.4?? ---> http://img525.imageshack.us/my.php?image=10034814328us.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez mart1al

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem moze slepy jestem ja tam raczej nic nie widze ;) a ten rev cos tam wyglada jak paintowany :o zobacze jak mi sie zechce u siebie :)

 

nie no wzielem inne zdjecia z neta.. i

 

WSZEDZIE jest rev1 .. (ver agp) moze to i prawda.. ale mi sie zdaje ze jak leadtek robil by zdjecia swoich kart to chyba zaczal by od rev0

 

wkazdym badz razie na swojej (sparkle) mam rev c1 .. wg. mnie to jakas sciema ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzyajac riva tuner'a ;) ale najpierw trzeba miec karte w komputerze

 

a mzoe cos na rdzeniu pisze ? nie wiem nie przygladalem sie rdzeniowi jak zmienialem chlodzenie

 

a no jest na rdzeniu zdjatko

 

http://computer.zive.cz/files/obrazky/2005...0_nv43_core.jpg

 

wyraznie widac 043(czyli nv43)4(ch.. wie :))A2 (oczywisice rev)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyraznie widac 043(czyli nv43)4(ch.. wie :))A2 (oczywisice rev)

czyli teoretycznie modowalny na 6600 8x1 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

A według Was to który G6200 byłby lepszy

http://www.allegro.pl/item102904750_xfx_gf...ocja_nowe_.html

TEN CZY TEN

http://www.allegro.pl/item101003431_asus_g...rbo_box_gw.html

 

Odpowiedzcie szybko, bo to dla mnie bardzo wazne. Dzienki z góry. :)

Oba do d...

Bierz tanszego, przynajmniej ma rok dluzsza gware.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ew. 6200A czyli prawie to samo ale naprawde ma ddr2 i robi ok. 800mhz na pamieciach

Ale nadal 64 bit.

Wlasnie bez A jakby znalazl to owszem, BRAC.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam karte sparkle gf 6200 128bit i mam maly problem chodzi o to ze jak robie testy 3dmarka 2001 i 2003 to po jakims czasie wywala mnie do windowsa a czasami resetuje mi kompa i tak tez sie dzieje w niektorych grach i niewiem co moze byc powodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam karte sparkle gf 6200 128bit i mam maly problem chodzi o to ze jak robie testy 3dmarka 2001 i 2003 to po jakims czasie wywala mnie do windowsa a czasami resetuje mi kompa i tak tez sie dzieje w niektorych grach i niewiem co moze byc powodem

Odkrec kompa i bedziesz mial rozwiazanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...