Skocz do zawartości
Szczecin

Asus A7n8x-xe Czy Gigabyte 7n400 Pro 2

Rekomendowane odpowiedzi

Szczecin Napisano Dzisiaj, 19:31

ale rozwińcie swoje tematy bo nie wiem dlaczego mam wybierać asusa a nie gigabyta!!!!!!! mur.gif

hehehe tez nie raze Ci brac mobo od GB ... Zwlaszcza z serii 7N400 ... A czemu? Kup to sie przekonasz :lol: :lol: Nie no naprawde nie bierz !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem 7N400 i po przesiadce na NF7 skok jezeli chodzi o O/C. Gigabyte dodatkowo zawyza temperatury.

Zawyżać zawyża ale wystarczy EasyTune4, który pokazuje normalne temperatury. Co do OC to wydaje mi się że jest to samo kolega kiedyś miał G-A 7n400 przesiadł się na NF7 rev2.0 i durona 1,6 ghz kręcił zarówno jak na jednej tak i na drugiej na 2,3 ghz i nic więcej B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe tez nie raze Ci brac mobo od GB ... Zwlaszcza z serii 7N400 ... A czemu? Kup to sie przekonasz :lol: :lol: Nie no naprawde nie bierz !!

no ale czego mam sie przekonać???? :mur: co jest takiego w 7n400 pro 2???? i pisz wyraźniej!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz problem polega na tym ze socket A jest dosc stary i nie moge taraz odtworzyc maxymalnej FSB. Nie posiadam juz screenow, wtedy bym pokazal na co NF7 stac a na co GB.

 

Mozesz mi jedynie uwiarzyc na slowo ze GB a Abit to niebo a ziemia.

 

Zwróc tez uwage na to ze topic o NF7 byl chyba z 3 razy dzielony i osiagnal ogromne rozmiary co swiadczy o ogromnej popularnosci tej plyty, ktora przeciez nie jest bezpodstawna.

 

BTW: Nie uwazasz za dziwny fakt ze GB odradzaja Ci starsi na forum userzy z prawdopodobnie wiekszym doswiadczeniem z O/C niz polecajacy Ci GB.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja popieram Kas'a, gigasyfek sie sypie przy oc, jeżeli już z tych dwóch to bierz asusa, albo abita nf-7, epox 8rda3i lub dfi lp ultra-b B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...