Skocz do zawartości
P1T3RR0

Jazz Jackrabbit 1 I 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio mi się przypomniała ta gierka, i sobie pogrywam. Mimo, iż jest stara i w 2D, to jest to moim zdaniem najlepsza pośród oryginalnych PeCetowych platformówek. Jeszcze Giana Sisters wymiata, ale to nie ta platforma... Wpadłem na pomysł, żeby stworzyć sobie na Hamachi sieć i sobie popykać, na "lanie". Ja niestety na razie nie mam czasu, ale jakoś po świętach można by coś obmyśleć...

 

Aż, się łezka w oku kręci, jak to kiedyś się w to grało z kumplami na lanie na infie w szkole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mile wspominam stara gierke z Amigi ,gralem w nia chyba z 10-11 lat temu :)

tematyka ta sama ,platform games , owa gra to Super Frog

to byle czasy , koderzy sie przescigali w wymyslaniu kolejnych bajerow

a dzis , dzis wychodzi gra dla ktorej nie ma jeszcze odpowiedniego sprzetu

i wtedy producenci obcinaja jej graficzne bajery zeby ludziska mogli pograc i dac zarobic

ehh co za czasy :[

gdzie sa ci dawni maniacy codowania :/

 

chyba zjadla ich mamona

 

kto wie jaka to wymagajaca gra ;) ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem kiedyż w demo 2... jak byłem bajtlem :] tylko w demko ale fajnie się grało :D miech temu sobie instalnołem i... no cóż... już nie miała tego uroku... może dlatego, że jak byłem dzieciakiem to wszystkie gry mi się podobały, a teraz tylko parę gatunków?

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...