Skocz do zawartości
ags

Co Złożyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Abita IS7G, p4 2.4, 1GB Ram DDR 400 (4x256), dwa dyski SATA (120GB i 180GB), gf 5900xt, SB X-fi, zasilacz Chieftec 450W, DVD+/- RW DL, obudowę, FDD.

 

Chciałbym to przyspieszyć, zależy mi na:

-(grywam np w BF2 i inne)

-2 GB Ramu

-RAID 1

Komputer służy do pracy i do zabawy. Napisałem co mam, dzięki temu nie będzie trzeba 2gi raz kupować pewnych rzeczy, do wydania powiedzmy 3.5k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GF7900GT, Patriot 2x1Gb, Epox Ep-9NPA+Ultra, A64 3700 SanDiego lub selekta Venice, AC Freezer 64Pro, Zasiłka ta którą masz powinna wystarczyć i to chyba najlepsze co w tej cenie można złożyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp ma służyc tagrze do pracy więc może coś na 2rdzeniach.

Sorry, nie mogłem tego przepuścić ale chyba chodziła ci o "TAKŻE" nie o "TAGRZE". A tanie 2 rdzenie to PentiumD 805 2.66GHz FSB 533 (133x4) tylko nie wiem czy twoja płyta do obsługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GF7900GT, Patriot 2x1Gb, Epox Ep-9NPA+Ultra, A64 3700 SanDiego lub selekta Venice, AC Freezer 64Pro, Zasiłka ta którą masz powinna wystarczyć i to chyba najlepsze co w tej cenie można złożyć :)

uważam, że to najlepsza opcja, grafe XFX lub galaxy, procka dwurdzeniowego A64 x2 3800:)Pozdorwienia Dla Maciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...