Skocz do zawartości
bobpoz

Ati X800 Gto 128mb

Rekomendowane odpowiedzi

Forumowicze,

 

Jeśli śmiece to przepraszam ! O jej starszym bracie GTO 256MB jest sporo informacji, natomiast mało co wiarygodnego znalałem o tej ekonomicznej wersji.

 

Poszukuję konkretnych informacji o tej karcie, proszę o wypowiedzi osób, które mają, lub miały kontakt z tym konkretnym modelem.

Interesuje mnie OC, oraz ewentualne możliwości soft moda.

 

Cena za jaką można ją nabyć jest kusząca (około 450zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam ta karte od sapphire, narazie co udalo sie na niej wykrecic to 410/720 (fabrycznie 391/700) wiec wynik nie jest zbyt imponujacy, pamieci to hynix, rdzen nie wiem jaki bo nie sciagalem radiatora, co do soft modow to jak narazie na ta karte chyba nie istnieja zadne, ogolnie za ta cene sie oplaca, wydajnosc w grach stoi na przyzwoitym poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remek,

 

Jest szanasa żebyś przesłał mi bios swojej karty....?

Ciekawi mnie, czy ona ma obniżone V w biosie, bo te rdzenie powinny się lepiej kręcić.

 

Zastanawiam się czy warto nabyć ten model, ale jeśli nie będzie się dobrze kręciła (po ewentualnych zmianach), to będę zmuszony poszukać czegoś szybszego.

 

Pozdrawiam

S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remek,

 

Jest szanasa żebyś przesłał mi bios swojej karty....?

Ciekawi mnie, czy ona ma obniżone V w biosie, bo te rdzenie powinny się lepiej kręcić.

 

Zastanawiam się czy warto nabyć ten model, ale jeśli nie będzie się dobrze kręciła (po ewentualnych zmianach), to będę zmuszony....

jasne, podaj maila na pryw. wiad.

za te pieniadze oczywiscie ze warto, splinter cell 3 chodzi calkiem milo na 1024x768 aa x2 i a8, jezeli ustawie aa x6 i a16 czasami sie dlawi ale jest to sporadyczne, ogolnie grafika warta swojej ceny

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze,

 

Jeśli śmiece to przepraszam ! O jej starszym bracie GTO 256MB jest sporo informacji, natomiast mało co wiarygodnego znalałem o tej ekonomicznej wersji.

 

Poszukuję konkretnych informacji o tej karcie, proszę o wypowiedzi osób, które mają, lub miały kontakt z tym konkretnym modelem.

Interesuje mnie OC, oraz ewentualne możliwości soft moda.

 

Cena za jaką można ją nabyć jest kusząca (około 450zł).

Pamieci ma cieniutkie GTO 128mb, poza tym jest to pelnowartosciowe GTO. Nie mozna liczyc natomiast na jakies super OC. Moze vmody by cos wniosly, ale tez nie spodziewalbym sie cudow. Co do ceny, to uzywane pelne GTO tez mozna za tyle juz kupic. Jakis ziomek tu na forum sprzedawal GTO pelne za 450zl wlasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, podaj maila na pryw. wiad.

za te pieniadze oczywiscie ze warto, splinter cell 3 chodzi calkiem milo na 1024x768 aa x2 i a8, jezeli ustawie aa x6 i a16 czasami sie dlawi ale jest to sporadyczne, ogolnie grafika warta swojej ceny

 

To jeśli można, zapodaj na bobpoz@interia.pl

 

Z góry dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam ta karte od sapphire, narazie co udalo sie na niej wykrecic to 410/720 (fabrycznie 391/700) wiec wynik nie jest zbyt imponujacy,

Być może masz R430, jak ściągniesz chłodzenie, to się dowiesz. Z R430 to nie pokręci się za dużo, za to można popróbować ze zmodowaniem biosu na 16 potoków, inne biosy 16p. nie pasują do tej karty z racji innych pamięci, pozostaje modyfikacja starego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, sciagnalem dzisiaj radiator gdyz mialem zwieszki w grach i o dziwo byl nasmarowany (sladowe ilosci) srebrna pasta, czy to normalka i czy przez to mogly byc spowodowane "zamrozenia" obrazu lub jego calkowite zacmienie - chodzi o mala ilosc pasty :?:

 

druga rzecz: na rdzeniu widnieje napis X800PRO R430, to dobrze czy zle :?:

(karta jak w temacie)

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga rzecz: na rdzeniu widnieje napis X800PRO R430, to dobrze czy zle :?:

(karta jak w temacie)

Na górze masz przyklejony topik o X800GTO i tam się pytaj. W pierwszym poście jest FAQ. Jak w ATI Tool będą F'ki w odp. miejscach, to edytujesz bios, bo nie ma gotowego biosu 16 potoków 128MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz przerobilem, f nie ma w att czyli karty nie da sie zmodowac na 16p :?:

 

edit:

Jeżeli nie, to nie zmodujemy grafiki, przynajmniej to jest na dzień dzisiejszy wyznacznikiem modowalności :razz:

a jednak narazie nic z tego Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wiem ze temat troche stary , ale z ciekawosci dla innych powiem ze nabylem taka karte za 430zł

firmy sapphire 128mb , rdzen 391 , pamieci 700 , i ma fabrycznie odblokowane 16 potokow.

Byly rozne wersje tej karty ale ja wlasnie trafilem ta najlepsza.

Wydajnosc w grach jest zadowalajaca na dzisiejsze czasy , nie ma gry ktora by nie poszla.

to tyle

pozdrawiam

:)

Edytowane przez Flinston

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wiem ze temat troche stary , ale z ciekawosci dla innych powiem ze nabylem taka karte za 430zł

firmy sapphire 128mb , rdzen 391 , pamieci 700 , i ma fabrycznie odblokowane 16 potokow.

Byly rozne wersje tej karty ale ja wlasnie trafilem ta najlepsza.

Wydajnosc w grach jest zadowalajaca na dzisiejsze czasy , nie ma gry ktora by nie poszla.

to tyle

pozdrawiam

:)

no to niezle, ja w swojej musialem odblokowac ale przeszlo to bez najmniejszych bolow, podaj linka do twojej karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...