Skocz do zawartości
kris139

Który Lepszy: Samsung 970p Czy Fs 19-2 (19'' Pva)

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno porównać matrycę TN z PVA :P Tym bardziej ciekawych opinii o tym monitorze nie słyszałem, może jedynie, że przez kilka dni wyświetla ładną, głęboką czerń do póki lampy nie dają o sobie znać (świecące rogi a nawet całe brzegi ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz powiedziec jak sie maja kąty widzenia w tym SONY ? Tzn widze ze producent podaje 170/170 - ale jak to jest w rzeczywistosci? Da sie obejrzec na tym monitorku film w kilka osob :) ? Mam zamiar go kupic, ale te kąty strasznie mnie zastanawiaja, aha no i jak to jest z tym trybem advanced ECO mode, bo np. w NEC'ach istnieje taka opcja ze monitor automatycznie sie dostosowuje w zaleznosci od jasnosci w pomieszczeniu, czy ten SONY ma podobna funkcje?

 

ps.

aha jeszcze jedno, jak z mozliwoscia regulacji góra-dół? Jak nisko da sie opóścić ten monitorek? Da sie tak zeby prawie "nóżki" nie było widać?

 

Kąty całkiem dobre niestety czern kiepska (swiecące rogi) dla mnie filmy oglądane w ciemnym pomieszczeniu nie prezentują się dobrze.

Niestety monitor nie posiada zadnych regulacji wysokosci i pivot.

Tryb ECO to nie automatyczne ale predefiniowane (4 zaprogramowane) tryby pracy.

 

napisałem małą reckę na MVA.pl:

http://www.mva.pl/forum/viewtopic.php?p=19795#19795

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...