Skocz do zawartości
mart

Szybkie Pytanko? Gf 5900xt Czy 6200 -port Agp

Rekomendowane odpowiedzi

co wybrac? najlepsza wydajnosc w grach......geforce 5900xt czy gf 6200 pod porty agp......z tego co sie na dzien dzisiejszy orientuje to 5900 jest lepszy ale chodzi tez mi o nowe technologie w 6200 i ty jest problem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn kasi no troche mi szkoda na 6600 wiem ze jest na dzien dzisiejszy wrec wystarczajaca karta ale jak w pytaniu.....co polecacie z tych dwoch?

 

Lepiej weź 6600 128/128 - można dorwać już za 250-300 złotych. Jest jedna licytacja, ale już jutro się kończy. Najlepiej zagadaj do mmkst, umów cenę i niech kolo wystawia aukcję, a ty tylko zgarniesz kartę :D :D :D

 

a ty kupiles od tego kolesia?? teraz jakas aukcje tam ma....palit gf6600gt 128Mb ram i bit ale zastanawia mnie cos? napisal ze osiagnal w 3d marku 03 4498 punktow.....a karta gf5900 osiaga tyle samo chyba......no nie wiem oczywiscie 6600 to nowsza technologia i jest troche drozsza (o 50 zeta u tego kolesia powiedzmy). ale czy to oplacalne? palit to niezbyt dobra firam po pierwsze....wole albo asus, saphire, gainward :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu bym poczekal z wymiana... gf 6200 jest to slaba grafa i smiem mowic, ze slabsza od fx 5900 (nawet w dx 9)

 

ostatnio mozna trafic na dosc kiepawe 6200... a kazdego fx'a przewaznie wykrecisz do ladnych wartosci

 

ja jednak bym dozbieral do 6600 bo jest to grafa znacznie lepsza :)

 

tu masz test na porownanie: http://pclab.pl/art17356-28.html , od siebie dodam jeszcze, ze ma on juz troche miesiecy, a fx'y dzieki nowym stera w grach maja jeszcze polepszany fps

 

jesli jednak, w podobnej cenie co fx'a mozesz dorwac 6600 LE lub normalnego pelnego 6200 to polecam (pelen tzn. takty 300/550, szyna 128 bit i 4 potoki)

 

 

jak cos to wyniki z markow mozesz zlookac w moim sigiu, na inne pytania tez chetnie odpowiem

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra popatrzylem se na te tesciki....ale tera pytanko kotra fima? z tych tanszych? chodzi mi teraz o gf6600 bo jedna moze jakos dozbieram sobie :) trzeba dzis najwyzej cossi kaski powyciagac heh;)

 

Venice? ty masz garte msi gf6600 i jak ci sie ona spisuje? (tzn nie narzekasz na ta firme?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 6600 polecam gigabyte (maja pasywne chlodzenie - zalmana) sa to bardzo udane grafy

 

@Venice

 

"Karta jest jeszcze na gwarancji - wg mnie nie ma się nad czym zastanawiać - ma normalne taktowania 6600gt, więc w czym problem? Słabe O/C? A czy ktoś daje gwarancję, że na Gainwardzie będzie lepsze?"

 

mart napisal przeciez, ze ten 6600gt ma w marku 03 4xxx punktow - to znaczy, ze nie jest to normalny 6600gt tylko jakis lipny

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ty masz garte msi gf6600 i jak ci sie ona spisuje? (tzn nie narzekasz na ta firme?)

Nie narzekam tylko polecam :wink: - bardzo ciche i wydajne chłodzenie. Bez podonoszenia napięcia mam 585/1170MHz (przy napięciu 1.5V miałem 610/1220, ale temperatura była za wysoka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

no dobra popatrzylem se na te tesciki....ale tera pytanko kotra fima? z tych tanszych? chodzi mi teraz o gf6600 bo jedna moze jakos dozbieram sobie :) trzeba dzis najwyzej cossi kaski powyciagac heh;)

 

Venice? ty masz garte msi gf6600 i jak ci sie ona spisuje? (tzn nie narzekasz na ta firme?)

firma to chyba obojętne. Polecam Leadteka, MSI, Asus

GB też moze być

ale pod żadnym pozorem dziwolągów typu Xpower, XpertVision i itp

 

BTW: tak dla porównania

DarkArrow ma MSI GeForce FX 5900XT 390/700@505/800

i 3DMark 01 16975, 3DMark 03 6504, AquaMark 3 52.110

 

a ja mam GF 6200@6600 300/500@550/680 i mam w 3DM01 20k, 3DM03 8k, 3DM05 3,5k

 

BTW: tu tania grafa na AGP http://allegro.pl/item98744948_galaxy_gefo..._ddr3_hdtv.html

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...