Skocz do zawartości
e!Gr00bY

Titan zaczyna podbijać rynek....

Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy na to? Chyba się ładnie te nowe TITANki prezentują. I wreszcie jest model pod P4 (ten pierwszy screen). Coś czuje, że ten model sobie sprezentuje pod moje P4.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Na koniec dodam, że 2 z tych modeli posiadają kontrolę obrotów/temperatury.

 

Ps. Zdjęcia z news'ów serwisu Benchmark.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z informacji prasowych benchmark.pl wynika, że ich dystrybutorem jest Mint http://mint-electronics.com/

 

01-248 Warszawa

ul. Jana Kazimierza 46/54

(wejście od Goleszowskiej)

tel./fax: (022) 817-2088 w. 104, w. 105

tel./fax: (022) 877-3643 w. 104, w. 105

tel./fax: (022) 877-3668 w. 104, w. 105

tel.: 0 608 208 208

 

komputery@mint-electronics.com

 

O kurde.... To jest u mnie w Warszawie :-))) Kurde... zaczynam się zastanawiać nad tym srebrnym cudem pod P4. Ciekawe jak ceny. Poszukam - może znajde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]Z informacji prasowych benchmark.pl wynika, że ich dystrybutorem jest Mint http://mint-electronics.com/  

 

01-248 Warszawa

ul. Jana Kazimierza 46/54

(wejście od Goleszowskiej)

tel./fax: (022) 817-2088 w. 104, w. 105

tel./fax: (022) 877-3643 w. 104, w. 105

tel./fax: (022) 877-3668 w. 104, w. 105

tel.: 0 608 208 208

 

komputery@mint-electronics.com

 

O kurde.... To jest u mnie w Warszawie :-))) Kurde... zaczynam się zastanawiać nad tym srebrnym cudem pod P4. Ciekawe jak ceny. Poszukam - może znajde.

Jak znajdziesz ceny to napisz je !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na gieldzie widzialem tego po srodku i calkiem ladnie sie prezentuje. Postawic w sloncu i juz mozna ludzi zwabiac do stoiska razac ich po oczach :wink:

A w jakiej cenie byl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem te collery są w sklepie na moje pc. i tak ten po P4 kosztuje 48,50 ten miedziany 66,50 a ten srebny 41 sam się skuszę na jeden z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie gdzie mozna znalesc testy tego coolera i czy moze ktos go juz kupil i moze podac jakie ma temp. (i jakas specyfikacja by sie przydala, ile decybeli, rpm itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem te collery są w sklepie na moje pc. i tak ten po P4 kosztuje 48,50 ten miedziany 66,50 a ten srebny 41 sam się skuszę na jeden z nich.

Mam nadzieje, ze przeczytales tez warunki sprzedazy wysylkowej... Oto wycinek: "...przy mniejszych zamówieniach (poniżej 500 złotych brutto) doliczana jest opłata manipulacyjna w wysokości 40 złotych netto, która pokrywa nasze koszty związane ze sprzedażą wysyłkową..." Pozostawie bez komentarza... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten miedziany bedzie moj :) 65 zeta za takiego wypasiongo coolerka to super cena - tylko zeby nie spieprzyli czegos i zeby nie zaczely tak wyc jak volcano... no i potrojne zapiecie jest faktycznie lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna a ja akurat kupilem d5tb w pon. przyjdzie, napisze ile udalo mis ie z niego wycisnac na moim duronie, i jak z temp. Mysle ze ten srodkowy z potrojnym zapieciem nie bedzie duzo lepszy bo wlasciwie prawei niczym sie nie rozni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna a ja akurat kupilem d5tb w pon. przyjdzie, napisze ile udalo mis ie z niego wycisnac na moim duronie, i jak z temp. Mysle ze ten srodkowy z potrojnym zapieciem nie bedzie duzo lepszy bo wlasciwie prawei niczym sie nie rozni

Tylko obejrzyj radiator podspodem, zwykle nie sa najlepiej wykonane. Szlifowanie zalecane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie tylko dlaczego maja takie same specyfikacje jak zwykle titany??? Ten z miedzia ma dokladnie to samo, co ten bez miedzi... dziwne

Jesli mowisz o RPM, CFM to prawdopodobnie dlatego ze maja identyczne wiatraki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tego srodkowego tylko wiatrak mam czarny tak wogule jak kto by chcial to jest cichy na 12V jest mniejwiecej tak glosny jak pc z 2 wiatrakami 80x80 mm jak dam na 7v to jest nie slyszalny jak pytacie o temperature to umnie na 7V jest gora 30 (wszystkie inne(zasilaczowy i pomocniczy) na 5v) a aktualnie 27-28 wszystkie 7V a titan 12V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...