Skocz do zawartości
ufoufnal

Gwarancja Della?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie i nie. I faktycznie bylo. Z tego co sie orientuje Dell Polska nie supportuje laptopow innych niz ma w ofercie a dokupywanie gwarancji za kilkaset $$ troche mija sie z celem skoro oni tez beda musieli to wysylac nei wiadomo gdzie (podobnie jak HP Polska), wiec ewentualnie zostaje serwisowanie go np w Niemczech. Sager w Polsce na bank nie ma serwisu. Rozejrzyj sie za Rockiem z UK, samedi bardzo ich chwalil a to taki Sager tyle ze w Europie. No i serwis zdecydowanie blizej niz USA.

 

BTW. Na co sie szykujesz? :>

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o produkty clevo(sager,rock,chilligreen) to prawie cala game mozna znalesc tutaj http://www.hitcom.pl/eurocom/start.htm (niektore blizniacze modele wystepowaly/wystepuja pod marka California Access).Nie potrafie sie wypowiedziec jednak o trwalosci tych produktow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego wszyscy mysla ze sager jest nalepszy. Bollocks.

To wlasnie Rock wypuszcza pierwsze kompy ostatnio, moze nie sa pierwsi wtrabieniu o tym na caly internet, ale to wlasnie oni wypuscili pierwsi D900K i M590K i to oni maja najlepsze uklady z ATI i pewnie pierwsi wypuszcza M570 na X1800XT. Maja dobry serwis, mozna zwrocic laptopa bez zadnych problemow w ciagu 7 dni, dluga gwarancje RTB i zdecydowanie blizej niz US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko ja sieszykuje na Dell XPS M1710. Ale jak nie obejmuje gwarancja to beznadziejnie. Pelna glupota.

BTW.: Czemu rozszerzenie z 2Giga ramu na 4Giga kosztuje 2.2500$ :o

Z tego co znalazlem to ta plyta glowna ma 4 sloty na pamieci a pamieci w pol kosztuja jakies 600zl za 1giga to by dawalo 1,2tys za 2 giga a jak nie ma gwarancji to mozna samemu zamontowac :/

 

Chociaz moze poczekam na tego meroma i r600 mobile chociaz czekanie na kazda nowosc to glupota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrych wiatrach MOZE takiego laptopa dorwiesz na gwiazdke wiec bedzie ponad rok jak sie na niego czaisz...a i tak w momencie kupowania bedzie zapowiedz kolejnej karty mobilnej za kolejne dajmy na to 3 miesiace. Kiedys juz samedi pisal - chcesz kupic laptopa to bierz najlepsze co jest W TYM MOMENCIE, w innym razie bedziesz czekal do us..anej smierci. Taka prawda. Poza tym jak dla mnie to ten XPS jest kapke przesadzony, oczywiscie mowa o cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czaje sie bo sie czaje macie racje.

Czekam napwno na meroma i cos obslugujace P.S. 4.0

I mysle ze poczekam nawet do stycznia jak zle pojdzie bo wtedy santa rosa jest prezentowana w pelnej okazalosci ale jest jeszcze jeden powod :)

Nie wiem jak wy zmieniacie czesto laptopy ale dla mnie to spory wydatek dlatego czekanie jest polaczone ze zbieraniem kasy po prostu :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby miec International Warranty musisz wykupic najdrozsza opcje 3 lub 4 letnia za ktora trzeba doplacic ok $300. Moim skromnym zdaniem - nie warto. Zakup M1710 ma sens tylko wtedy jesli bedzie mial 7900gtx. Nakorzystniej jest wziac jak najmniej pamieci i dokupic ja na www.zipzoomfly.com, www.newegg.com etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...