Skocz do zawartości
_1t_

Nba

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem zbyt zadowolony z tego ze dallas przeszlo :/ nie cierpie ich tak po krotce.

a co do finalu:

w zeszlym roku SAS vs DET przypominalo starcie 2 czolgow, super obrona ale tez nienajgorszy atak. teraz czolg z detroit zmierzy sie z kim? z suns? pffff takie suns tylko z centrem jest na wschodzie i zwie sie miami. dallas? pfff x2, niemietzky czy jak temu blondaskowi z twarza jak po napastowaniu ceglowki z ekipa zostana rozjechani.

detroit vs suns: 4:2 max

detroit vs dallas 4:1 max

jedyna druzyna ktora moze detroit powstrzymac to masakrycznie dobra gra miami albo sas ktore niestety odpadlo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detroit moze byc, dobrze zgrany sklad typu "hi-end", lecz nie "allstar", dlatego wygrywaja ;)

niecierpimy dallas :)

 

edit:

MIAMI !!!!!!!!!!!

 

1-0

Thu., May 25

ESPN:

• Heat at Pistons (8:00)

 

:blink:

jak dzwonisz z przyszlosci plz daj numery lotka ;)

Edytowane przez tukamon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detroit moze byc, dobrze zgrany sklad typu "hi-end", lecz nie "allstar", dlatego wygrywaja ;)

niecierpimy dallas :)

 

edit:

Thu., May 25

ESPN:

• Heat at Pistons (8:00)

 

:blink:

jak dzwonisz z przyszlosci plz daj numery lotka ;)

25 Mecz numer 2 hmmm. trudno będzie cokolwiek przewiedzieć teraz napewno gracze z Detroit będą musieli wygrać, nie mogą przegrać drugiego meczu, chociaż z drugiej strony jeżeli Heat będą grać z taka skutecznością to może być 0-2 dla Heat :) i oczywiście im tego życze....

aha tUKAMon mogę jedynie zdradzić ze HEAT będą w finale !!!!!!!! :D

Edytowane przez JORDAN 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brrr, oby tylko w finale zabrakło Dallas.... Do dziś się zastanawiam jak taki drewniany koleś jak Nowitzki radzi sobie w NBA. Chyba tylko dlatego, że wśród obecnych PF ciężko o dobrego strzelca ( pomijam Duncana i Amare Stoudemire'a, bo on co prawda mase punktów zdobywa, ale odstawic go od kosza na 3 metry i już widać, ze strzelec z niego marniutki). Poza tym ta ryża , różowa facjata Dirka doprowadza mie do szału. Chyba na uglypeople.com powinien się pojawic....

 

Stawiam na Miami. Wade nauczony porazką sprzed roku, tym razem powinien wziąśc sobie do serca, że samemu serii nie wygra. Poza tym Shaq wyraźnie nabrał wigoru. Odrodził się Antoine Walker, a Haslem i Williams zawsze coś od siebie dorzucą...

 

Strasznie mi szkoda Cleveland. To co pokazał LeBron mając niecałe 21 lat to o prostu poezja. Jak przypomne sobie początki Kobe w play-off czy szarpaną grę Iversona to na ich tle James wypadł cudownie. Aż boje się omysleć jak dobry będzie w wieku 27-28 lat , gdy szczyt formy fizycznej sportowca pokryje się z doświadczeniem. Może nie bedzie to poziom MJ'a, bo najzwyczjniej LeBron nie ma takiego charakteru, charyzmy i czucia gry, ale z pewnością bedzie dominował w lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze w przyszlym roku na 70% nie zobaczymy wade'a w barwach miami. celem miami bedzie zatrzymanie shaqa i walkera, a wade'owi tez sie konczy... ale zobaczymy w wakacje gdzie wade wyladuje.. moze jednak w miami ;>

 

----------

bu szkoda ze dallas w finale. wolalem phoenix.. ale cóz. i taki final ogladne:D

Edytowane przez mlodass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!

Dlaczego Dallas wygrało ? To niesprawiedliwe :sad: :sad: :sad:

 

A co do meczu Miami - Detroit to obejrzałem wczoraj u kumpla i muszę przyznac, że "Tłoki"nie przypominają tej drużyny z zeszłego sezonu. No, ale ile można grac tą samą piątką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już wiadomo kto mistrzem moje ukofane Miami :] , Dallas ma za słabą obronę na Wade , a zawodnika który mógłby zagrozić Shaqowi pod koszem już kompletnie nie ma , zapowiada się co najwyżej 4,5 meczy jak dla mnie w finale. Wolałbym jednak zobaczyć finał Phoenix-Miami wprawdzie słońca też nie mają zawodnika który potrafiłby zagrozić Shaqowi , ale geniusz Nasha + dobry półdystans mogło być ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze w przyszlym roku na 70% nie zobaczymy wade'a w barwach miami. celem miami bedzie zatrzymanie shaqa i walkera, a wade'owi tez sie konczy... ale zobaczymy w wakacje gdzie wade wyladuje.. moze jednak w miami ;>

 

----------

bu szkoda ze dallas w finale. wolalem phoenix.. ale cóz. i taki final ogladne:D

LOL. Zatrzymanie Shaqa i Walkera. Ten pierwszy dostal przed tym sezonem 120 mln na 5 lat. Druga sprawa zatrzymanie Antoine "rzuce sobie pare ceigel" Walkera jest priorytetem? no nie rozsmieszaj ludzi. Wade'a podpisza na 100% bo takich zawodnikow sie nie puszcza za nic. To obok niego jest/bedzie budowana druzyna przez najblizsze lata bo Shaq mlodszy juz nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak to uslyszalem to dla mnie tez glupota jakas....

 

po prostu przekazalem plote dalej:P Jezuuu myslalem ze jak koles jest obczytany z klubu w nba wie kto ile ma wzrostu ile wazy to [ciach!]l nie walnie, ale takiego wała a ja uwierzylem glupi... głupi zem byl i jest ;p nie wierzyc chamiurom z klubu

 

-------------

http://www.e-basket.pl/?news=32177

 

chlopak nie przeczytal ze zrozumieniem chyba... a wygladal na madrego

Edytowane przez mlodass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy I mecz finału :D

Dallas ma przewagę własnego boiska, ale myśle, że walka rozegra się pod koszem. Nie widzę na razie nikogo, kto mógłby powstrzymac O'Neala. Może Dampier lub ewentualnie Diop. Dla Miami ważne będzie powstrzymanie Nowitzkiego (tutaj typuję Haslema), a dla Dallas zatrzymanie Wade'a (nie wiem kto jest w stanie to zrobic - może Howard ?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...