Skocz do zawartości
Rosio

MJ 1000 i niezatapialnosc

Rekomendowane odpowiedzi

chce sobie kupic ta pompke bo chyba nie ma lepszej w stosunku wydajnosc/cena ale nie wiem jak to jest z jej niezatapialnoscia, tzn wiem ze moze ona sluzyc jako niezatapialna ale by to zrobic to tzreba jakies mody stosowac czy sa jakies specjalnie dolaczane zlaczki czy cos podobnego :? :?: , chodzi o to czy nic nie przecieka jak pompka pracuje jako niezatapialna

 

BTW moze ktos ma jakies fotki ze zdjeciami tej pomki zmontowanej jako niezatapialna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to nie trzeba jej modowac. Juz kiedys sie kogos o to gdzies pytalem,ale nie mam tej pompki,wiec nie wiem czy to prawda. Napewno na to pytanie odpowie Ci reed albo Mate.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie chodzi mi tylko o to,ze pojechales na maxa. Cala instrukcja :) Ale pomoc faktycznie fachowa. Mi tez sie przyda,bo planuje zakup tej pompeczki.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie chodzi mi tylko o to,ze pojechales na maxa. Cala instrukcja :) Ale pomoc faktycznie fachowa. Mi tez sie przyda,bo planuje zakup tej pompeczki. 

 

Pozdrawiam

ja wlasnie przed chwila zlozylem zmowionko na nia 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie chodzi mi tylko o to,ze pojechales na maxa. Cala instrukcja :) Ale pomoc faktycznie fachowa. Mi tez sie przyda,bo planuje zakup tej pompeczki. 

 

Pozdrawiam

ja wlasnie przed chwila zlozylem zmowionko na nia 8)

gratuluje :>

nie pozalujesz ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą pompke MJ 1000 i szczerze polecam. Przejeździłem pół Warszawy żeby ją dostać bo potrzebowałem szybko i nie chciałem czekać na przesyłkę, znalazłem ją po 2 dniach szukania na Placu Inwalidów w zoologicznym. Martwiła mnie tylko jej głośność, a raczej buczenie. Rozwiązałem problem poprzez zawieszenie jej na rurce odprowadzającej wode z pojemnika, w ten sposób w żaden sposób nie dotyka ścianek i dopiero z bliska słychać cichą pracę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam - od Mate (thx - cool service)

 

ale - BUCZY :( !!

 

jako że chciałem niezatapalną to się załamałem.... na razie myśle...

 

jak pozbyć się buczenia????????

 

BTW - redukcję z tych 18 mm na 12 zrobiłem doklejając plastikowy króciec szybkozłączki węza 1/2cala (w castoramie za złotówkę) - pasuje idealnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm fitq.....pojedz do sklepu tonsila i kup mate tlumiaca :>

i albo owin pompke, albo..........zrob pudeleczko z kartonu, wytnihj otwory na rurki, owinieta pompke wloz do pudelka i ejszcze pudelko owin......

a pudeleczko poloz na czyms elastycznym :>

 

btw, mi ta pompka nioe buczy....dziwni ejstescie :>

ale mam zatopiona i zamortyzowana :>

bylem zapobiegliwy.....od razu zamortyzowalem....zmywakiem do naczyn :PPPPPPPPPPPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam zatopioną w 4l. pojemniku i buczała jak była zamontowana do spodu na tych przyssawkach co dają w komplecie. Tak jak pisałem, najłatwiejszą metodą wyciszenia drgań i co za tym idzie buczenia jest zawieszenie jej na rurce tak żeby nie dotykała spodu pojemnika, dodatkowo można owinąć cały pojemnik gąbką, ale nawet bez jest cicho.

BTW - metoda z wiszącą pompką zapożyczona z CPC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...