Skocz do zawartości
Nostromo

Płyta, Procesor, Ram, Grafika, Zasilacz - Razem 3400zl

Rekomendowane odpowiedzi

ja tylko tak dozuce co do tego musu kupowania w danym sklepie

 

gdybys chcial kupic fure

 

np mondeo

 

ale w twojej okolicy jest tylko diler fiata

 

to co?

 

idziesz i kupujesz pande??

To może lepiej nie doRZucaj

Chodzi o to, ze kupuje w znajomym sklepie, a ponadto wszystko musi byc na jednej fakturze(zreszta jakie to ma znaczenie, kupuje w danym sklepie i kropka, nie ma co wnikać)

 

bardzo srednim pomysłem jest kupno X2 3800+ za 1,2K icon_wink3.gif a nie 930 za 800zł

Załóżmy, ze cena nie gra roli i ktos Ci daje jedno albo drugie, co bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Generalnie zawiodłem sie na sklepie w którym miałem wszystko kupowac, bo realizacja zamówienia ciągnęła się w nieskończoność. Tak więc zostałem z 4000zl i podzespołami które muszę nadal kupić (patrz temat)

Nie mam już przynajmniej tych durnych ograniczeń co do producentów sprzętu

 

Moja propozycja jest taka:

AMD x2 3800+ (bez zmian)

DFI LanParty SLI-D

PDP Patriot LLK 2 x 1GB DDR 400MHz CL2-5-3-2

ASUS TOP 7900GT

zasilacz Tagan albo Seasonic

 

Generalnie główne pytanie polega na tym czy nie czekać na AM2/Conroe, bo juz troche dni upłynęło od kiedy założyłem ten temat...

Myśle ze może warto poczekać i jak się okaże, że poprawa wydajności jest znacząca to kupić kompa już sensownego(jakceny troche spadną) ale z średniej klasy kartą graficzną, która możnaby po roku (jak już zaczną pojawiać się seryjnie gry z DX10) zmienić na coś lepszego.

Jaka jest wasza opinia?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz brać to zestaw ok. tylko zasilator to Seasonic i kropka!

 

Na AM2 nie ma co czekać, bo coś mi tutaj bardzo śmierdzi (wydajność niższa/taka sama niż przy zastosowaniu pamięci DDR :? ), ale może AMD nas mile zaskoczy :) Co do Intela to Conroe prezentuje się wyśmienicie chociaż ceny po premierze też nie będą zachęcające :?

 

Możesz również się rozejżeć się za Core Duo Intela np. http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=27415 + http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=28022 :D Ja bym się skusił na taką kombinację :wink: pozdro

 

BTW. Tutaj http://www.xbitlabs.com/articles/mainboard...s-n4lvm-dh.html możesz zapoznać się z tą płytką :)

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Sam przymierzam się do zakupu zestawu i stwierdziłem, że z 2rdzeniowcem poczekam do premiery Visty - na razie w domu zwyczajnie nie wykorzystam obu rdzeni. Do gier wystarczy na razie Venice. Jak wyjdzie Vista - zobaczymy, pewnie porządnego 2rdzeniowca pod 939 sobie fundnę - po premierze AM2 i Conore ceny x2 939 powinny pójść sporo w dół.

Co do grafiki to właśnie wyszła nowa karta ATI 1900gt - efekt ? ceny 7900gt poszły w dół - można już kupić poniżej 1100 zł. Poza tym 2 dni temu Nvidia wprowadziła nową kartę 7900gs - ma zmiejszoną ilośc potoków w stosunku do gt o 4. Czekam do czerwca/lipca i wtedy kupię.

 

Przy okazji podepnę się pod temat:

Czy Asus A8N-E nForce 4 Ultra będzie dobry do umiarkowanego kręcenia (jestem jeszcze zielony w tym temacie) Venice 3000+ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kumpel ma 3000PLN z hakiem i chce kupic sobie plyte, procka, ram, grafike, i dotego bude/zasilacz. Ograniczenia: gf7900gt i 2gb ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie nie da... mówiłem że z hakiem wiec ja cos takiego zmalowałem(PCP)

 

Asus P5LD2 (Lga775) 420

Pentium D 805 DualCore 64 Bit 2.66GHz BOX 480

Patriot Dual 2x1 GB 667MHz DDR2 LLK 810

MSI GeForce 7900GT NX7900GT-T2D256E 256MB (256-bit) (PCI-E) 1160

Seasonic S12-430 430W 310

 

Razem: 3180 PLN

 

Jeszcze, kumpel zastanawia sie zamiast ddr2 i pentiuma, opterona 144 + DFI/epox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...