Skocz do zawartości
Racuch

Wuce By Racuch

Rekomendowane odpowiedzi

W rzeczywistosci kolor plynu w tygonach wyglada rewelacyjnie. Teraz uklad wyglada znacznie lepiej niz z Masterklechami :P

No to oploty i bedzie elegancko :) Fajnie by wygladalo jeszcze podswietlone mobo ledami na czerwono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świeży NEWS

właśnie zalało mi kompa, nie polecam TYGON-A R3603 11,2/15,9mm na złączki FESER 10/16, wąż można ściągnąć palcami a zaczęło się od tego że ten ostry łuk idący z NB do CPU po prostu się załamał , płyn się podgrzał i wąż wychodzący z pompki wysunął się delikatnie ze złączki (tygon pod wpływem ciepła robi się jak gumiś !)

sprzęt ocalał, kolor płynu jest teraz ala barbee-landrynkowy

 

<zły>

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wiem co zrobiłem nie tak, wąż powinien wchodzić do złączki prostopadle a nie pod jakimkolwiek katem

Dołączona grafika

wczoraj opowietrzałem układd i znowu to samo (zdążyłem)

rez stoi teraz tak Dołączona grafika i jest OK a mając te złączki i taki wąż trzeba wybulić jeszcze pare $ na 45 stopniowe kątówki :)

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz chciał efektownie utopić kompa to mów, zapakujemy w nocy w worek i wywieziemy do Białki, po co kupować węża za stówkę :P ale landryna xD

 

Wymysliliśmy nową recepturę na płyn w kolorze "Biedronka Stajl" hehe zabawa przednia, Racuch obicał zalać i wrzucić fotki :lol2:

 

Dołączona grafika

 

Koszt badań laboratoryjnych, zatrudnienia testerów i opracowania recepruty - 5,27PLN, wrażenia - bezcenne :lol2:

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny masz oplot na 24 pin :P

Oplot to byl projektowany przez NASA :P Sam taki chcialem, ale Racuch nie chcial zdradzic swego zrodla :D

Co do zlaczek + tygon to tez sie obawialem czy przypadkiem waz nie wyskoczy i nie zaleje mi sprzetu. Jedyna metoda na taki zestaw to wlasnie taka jak zobrazowales, czyli waz musi byc pod katem prostym do zlaczki i koncowka weza wchodzac na zlaczke powinna byc plaska :) Mozna by jeszcze napchac pod nakretke tasmy izolacyjnej, zeby lepiej sie waz trzymal.

Podswietlenie mobasa bedzie wygladac bosko ;)

Edytowane przez czolo7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rezie kolor wyglada extra!!! :D ale w wezach (przynajmniej na fotahc) wyglada gorzej. zmatowial od fesera? albo to masterklerek z rozowa poswiata...

jak za 5 pln. to gitara płyn, fakt wygląda na fotkach jak masterklecha ale tylko na fotkach

oploty incoming...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COLOREX :lol: hehehhe

 

wypierdziel i zalej samą destylką niech przeczyści układ

 

Koszt badań laboratoryjnych, zatrudnienia testerów i opracowania recepruty - 5,27PLN, wrażenia - bezcenne laugh.gif

Za wszystko inne zapłacisz MasterCard :lol:

Edytowane przez kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez paniki, właśnie majtałem rezem, nic się nie osadza, sprawdzaliśmy u BuMela w pracy i ten plastikowy kieliszek do (wiadomo czego) nawet nie drgnął :)

będę królikiem doświadczalnym

ten dreszczyk emocji - bezcenne i nie kupisz tego na żadnym bazarze ;d

Arni pewnie miałeś inny pigment ;p

 

w razie draki zawsze jest serwis klienta w Piasecznie :lol2:

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten plastikowy kieliszek do (wiadomo czego) nawet nie drgnął :)

Kieliszek jest do badań składu chemicznego, właściwości fizycznych i klarowności cieczy .... różnych :D

 

Serio Racuch, wywal to świństwo ;) jak mieszaliśmy u mnie to miałem nadzieję, że zalejesz, trzaśniesz fotki i wywalisz a Ty się jarasz jak ryba na widok glizdy, nie dziś to jutro ale w końcu będziesz żałował, że się nie słuchasz. Płyn na razie pracuje ale wyłączysz kompa na noc i barwnik siądzie ;)

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...