Skocz do zawartości
bartmarian

Zmiana Numeru Seryjnego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy można z Linux'a zmienić jakoś nr seryjny płyty głównej ?

 

enterprajs server 2003 działa 180 dni, no a na czymś muszę czasem prograć z fumflami z lanu... a raz na pol roku instalacja+sterowniki wcale mnie nie przeraza :D

Oczywiście to pytanie teoretyczne, do celów naukowych, nie mające na celu... itd itp

 

Pozdrawiam

Marcin

dalej nie czytamy - bo nie na temat.

 

PS aha... Gentoo mam od 2005.0 i poki ja nie popsuje to jest ok, a tu co ? 2003 (no po UP'kach oczywiście) blue screen od czasu do czasu :D, z dwa razy wyłączył mi sam sieć (no ale w serwerze sieć nie potrzebna - bez niej lepiej jest zabezpieczony), do tego że jak go uruchamiam pasek z menu start jest schowany (mimo ze go wciąż wyciągam) się przyzwyczaiłem (nie, nie mam zadnego ukrywania w jednej z tysiącu opcji), po instalacji domyśle wyłączona jest akceleracja i dzwięk, ok, częściowo zrozumiałe, ale to chyba nie z powodu, że super stabilny system mógłby się położyć od "wydania dzwięku", co z tego że nie na temat piszę pradwa ? :)

Tak czy siak - polecam, ah.. 3DMark2001SE nie działa (bo nie mam directx 8 - nie mam, mam 9c - 3dmark z łatką), na szczęście gry działają....

Polecam, polecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...