Skocz do zawartości
Winchester

Jaka Drukarka? Moze X1190?!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje dla tescia jakiejs drukarki. Glownie chodzi o drukowanie dokumentow do pracy, ale mogloby tez miec dobra jakosc :). Dlatego tez nie oczekuje drukarki nie wiadomo za ile i jakiej klasy!!!

Znalazlem na allegro LEXMARK Z735 USB 20M0001 .

A przegladajac oferte jakiegos sklepu znalazlem urzadzenie wielofunkcyjne X1190 . 180 złotych. To moze warto zainwestowac te pare groszy wiecej i kupic to urzadzonko? Co Wy na to?

Ktos uzywal tego x1190, albo znalazl jakies opinie, ja widzialem tylko jedna i nieprzychylna :)).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Z drukarkami to jest tak, że jak wydasz mało to zaraz się popsuje, albo jest droga w eksploatacji. Sam posiadam Samsunga ML-1520 (laserowa) i uwazam, że jeśli duzo się drukuje to drukarka laserowa to jest to. Nie trzeba się martwić o zasychanie dysz itd. Co do urzadzenia wielofukcyjnego to wybacz, ale wg mnie jak coś kosztuje 180zł to nie może działać dobrze, nie mowiac juz o tym, ze to wielofunkcyjne urzadzenie i popsucie jednej z jej fukncji pozbawia Cię wszystkiego (gdy oddasz do serwisu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wszstko zależy od kasy, możesz za 300zł kupić Samsunga takiego jak ja mam i będziesz myśle zadowolony, bo drukarka jest niczego sobie. Koszty toneru są różne, nowy ok 160zł, ale ja daje do "napełnienia" za 100zł i drukuje i drukuje.. Mam ją w sumie 2 lata i tylko raz napełniałem toner ( za pierwszym razem jest tylko 40% zawartości, taka próbka). Napisz ile masz kasy to pomyślimy.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...