Jump to content
Sign in to follow this  
Zubo

Nowy Komp Do Max 3300 Pln

Recommended Posts

Płyta: Epox 9npaj-Sli

Skoro ma być cicho i wydajnie to dalej upieram się przy huntkey

http://zenfist.pl/pID/164.htm

Proszę zerknąć - nic nie stracisz... możesz zyskać.

O dyskach Samsunga jest dośc duży topic na forum. Chwalone są za szybką pracę i ciszę.

Ja też lubię ciszę w komputerze dlatego wiem o co Ci chodzi.

pzdr

Skoro ma być cicho i wydajnie to dalej upieram się przy huntkey

http://zenfist.pl/pID/164.htm

Proszę zerknąć - nic nie stracisz... możesz zyskać.

No ale czy to nie za mało 350W na dzisiejsze czasy? tym bardziej że komp może w przyszłości zostać wzmocniony o lepszą kartę?

Czy ten Tagan 420 U01 jest zły? Mam wersję 330W i poprostu jest bezgłośny.

No ale może nie dyskutujmy o wyborze zasilacza, bo do tego jest inny dział. Chciałbym tylko jeszcze aby ktoś inny się wypowiedział i zaproponował coś odnośnie płyty głównej, a może jest ktoś kto jednak poleci złożyć zestaw na INTELU?

Pzdr.

On tylko na naklejce ma 350W, w rzeczywistości daje 400 i nawet więcej, na takim zasilaczu testowali podkręconego pentiuma na 6ghz.

On tylko na naklejce ma 350W, w rzeczywistości daje 400 i nawet więcej, na takim zasilaczu testowali podkręconego pentiuma na 6ghz.

Skoro ma 400W to czemu tyle nie napisali na naklejce, mogli by wtedy drożej sprzedać - przecież to nie logiczne co piszesz!?

pomysl jeszcze raz i powtorz lub zmien zdanie

Pomyślałem przeczytałem parę razy i nie wiem o co Ci chodzi!? Skoro zasilacz opisany jest jako 350W, a w rzeczywistości ma 400W to po co producent kwalifikuje go jako 350W? Przecież musi go wtedy słabiej wycenić. Co innego jeśli moc 400W to moc szczytowa z którą zasilacz może pracować co najwyżej parę minut.

huntkey ma 350 i 400w w ofercie

jesli koszt produkcji jest taki, ze sprzedawanie go jako modelu jest oplacalne a wytrzymuje 400w non stop bez pierdniecia to czemu by go nie sprzedawac rowniez jako 400w ale juz drozej ?

Nie znam się na tym ale wnisokuje, że te oba zasilacze tzn. 350 i 400 są takie same w/g Ciebie? Trochę to dziwne bo wtedy producent oszukuje klienta bo zamiast 400 może kupić za mniej 350, a i tak to te same zasilacze.

No ale dobra nie ważne nie ma co się elektryzować, zasilacz to nie problem w moim przypadku.

Ponawiam jeszcze pytanko o inne modele płyt głównych pod 939, a może pod intela coś jednak no i czy jest 7600GS z pasywnym chłodzeniem?

@Zubo

Po co na siłę komplikować prostą sprawę? Poprosiłeśo pomoc - otrzymałeś ją. Konfiguracja jest dobra i nie wiem czy warto sobie robić mętlik w głowie.

pozdrawiam