Skocz do zawartości
tomasz_lbn

Radeon9500@9700 Czy Gf Fx5600 256/256

Rekomendowane odpowiedzi

witam, posiadam karte GF FX5600 256/256 ASUS V9560/TD.. i zastanawiam sie czy radek 9500@9700 bedzie lepszy bo mam okazje takiego nabyc, nie wiem dokladnie jakie on tam ma parametry i jakiej jest firmy ale wiem ze jest on z tych krecacych na 9700, jak tylko sie dowiem to dorzuce cos wiecej info o nim. a wiec co wy na to, co lepsze????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma 128MB ramu, rzeczywiście jest modowalny i ma 256-cio bitowy kontroler pamięci a do tego możesz mieć go tanio (no i kolejny warunek - nie chcesz dokładać kasy do czegoś lepszego np. GF7600) to nie ma sie nad czym zastanawiać. Radek w tym porównaniu będzie o niebo szybszy.

Wersja 64MB 128bit też rozłoży tego FX'a ale to już nie to samo jeśli chodzi o wydajnośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie ma co się zastanawiać tylko brać 9500@9700. Ma wydajniejsze sherdery w porównaniu do FX, 256 bit i 8 potoków, więc wszystko przemawia na jego korzyść. Ten Radek zje nawet 5900, ale w DX9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Fx 5600 to kicha taki radzio to go zjada spokojnie a przy 256 bit szynie to już wogóle, bierz go spokojnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile musisz dopłacić? bo jesli dużo to tego radka nie opłaca się brać, kazdy 6600 go kopie wiec lepiej wziaść coś mocniejszego a 6600 się dobrze kręcą więc nie będzie problemu :)

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile musisz dopłacić? bo jesli dużo to tego radka nie opłaca się brać, kazdy 6600 go kopie wiec lepiej wziaść coś mocniejszego a 6600 się dobrze kręcą więc nie będzie problemu :)

kwestia jest tego typu, ze koles chce mi go dac w ramach dlugu (200zl) tak wiec opchne FX'a i chyba taka zamiana wyjdzie mi na dobre:)

 

mam juz ta karte w domu, slyszalem ze z 9500 na 9700 zamienia sie tylko poprzez instalacje odpowiedniego sterownika, moze ktos mi powiedziec jakiego? z gory thx;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...