Skocz do zawartości
nOObSaiBooT

Artefakty W 2d

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie... Grafa to Galaxy 7900GT 256 MB 256 Bit ma sie rozumieć :] W 3Dsmarkach smiga bez problemu... tak samo jest w grach zero problemu... Ale juz w 2D sypie syfem po ekranie... Podczas przeglądania stron WWW czy pracy w Microsoft Office Publisher 2003 , w tym ostatnim to najwiecej i najczęsciej... Czy ktos moze miał podobny problem? moze to nie jest wada karty graficznej ? Z góry dziekuje za pomoc . Pozdrawiam

 

Wiem wiem... powinno być w temacie 7900 ale ten temat juz jest tak spasiony ze nikt tam pewnie juz nie zagląda... a bardzo zlezy mi na Waszej opini...

Edytowane przez nOObSaiBooT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie... Grafa to Galaxy 7900GT 256 MB 256 Bit ma sie rozumieć :] W 3Dsmarkach smiga bez problemu... tak samo jest w grach zero problemu... Ale juz w 2D sypie syfem po ekranie... Podczas przeglądania stron WWW czy pracy w Microsoft Office Publisher 2003 , w tym ostatnim to najwiecej i najczęsciej... Czy ktos moze miał podobny problem? moze to nie jest wada karty graficznej ? Z góry dziekuje za pomoc . Pozdrawiam

 

Wiem wiem... powinno być w temacie 7900 ale ten temat juz jest tak spasiony ze nikt tam pewnie juz nie zagląda... a bardzo zlezy mi na Waszej opini...

Próbowałeś Driver Cleanera i ponowną instalacje sterów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie pod temat, mam gf4ti i jak ustawie pamieci (niby 3,5 ns tylko jakiejs parszywej firmy) z 513 na 590 to od razu mam mocne sniezenie w winie na pół ekranu, co to jest ?? Jak ustawie 550 to sa arty(ale takie jakby normalne) po jakims czasie.

 

btw jak jest przekrecony rdzen to karta sie zawiesza, czy tez sa arty ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem juz wszystkiego... i nic nie pomaga... to mnie dziwi ze wszystkie gry smigaja az miło... a na głupim 2D sie wysypuje... jutro karta idzie na serwis... mam nadzieje ze wszystko bedzie ok... troche sie obawiam bo żyłowana była ostro yhyh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...