Skocz do zawartości
Rudesmen

Integrowanie Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli laptop ni eposiada zintegrowanego bluetooth to można to kupić i wsadzić do środka? żeby nie było jakiegoś dynksa wystającego z boku i podłączonego przez USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Amilo M7405 to napewno tak ;) Bo ten model ma wewnatrz jeden port usb.Zadko spotykane rozwiazanie niestety...

Ktos na tym forum myslal o przylutowaniu wewnatrz kablekow do jednego usb ... ale takie zabawy dla ryzykantow po koncu gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Amilo M7405 to napewno tak ;) Bo ten model ma wewnatrz jeden port usb.Zadko spotykane rozwiazanie niestety...

Ktos na tym forum myslal o przylutowaniu wewnatrz kablekow do jednego usb ... ale takie zabawy dla ryzykantow po koncu gwarancji.

ja :D pozatym juz mam po gwarancji.. obklejilem laptopa Carbonem:D

kabelki chcialem podlutowac do usb zeby myszke bezprzewodowa schowac w srosku, a raczej modol:)

 

Fotos comming soon, moze dzis:) wyszlo bajka jak na pierwszy raz w zyciu haha ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjae się że do tej antenki potrzeba jeszcze cos takiego;

allegro

 

poza tym na allegro nie znalazłem bluetooth na miniPCI

 

ale znalazłem sposób na dodatkowe pcmcia

 

allegro

 

tylko czy w notebooku jest na tyle dużo miejsca żeby dało sie całość schować w obudowie?

Edytowane przez Rudesmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...