Skocz do zawartości
welyk

Celeron D Cedar Mill

Rekomendowane odpowiedzi

czesc sie tak dowartosciowuje :P

No a jak :P Jak patrze w lustro to stwierdzam ze nie ma innego sposobu :lol: Niektórzy sie dowartościowują benchami, inni wysoką pozycją w teamie seti ;)

Do rzeczy do których wykorzystuje zwykle kompa spokojnie wystarczał mi nie kręcony sempek(office,acad,solidworks,visulastudio,net,filmy), ale czasami 3ba cos zmienic zeby nie było nudno ;) Łatwiej sie przesiąsc na c2d z tego celka niz z sempa s754 B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos kupuje komputer,zeby byc elo w rankingach... :D

no niektórzy już mało grają a tak to im i duron 800 starcza..mna celince to sobie chociaż popyukać spi mozna :wink:

 

też robiłem czas poniżej 11 min jak mi sie mobo zbuntowała :wink:

 

x2 są fajne ale kurde brylować w spi to nie bardzo :]

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niekturzy już mało grają a tak to im i duron 800 starcza..mna celince to sobie chociaż popyukać spi mozna :wink:

 

też robiłem czas poniżej 11 min jak mi sie mobo zbuntowała :wink:

 

x2 są fajne ale kurde brylować w spi to nie bardzo :]

Na jasnego mi wydajnośc w benchmarkach? Dla mnie liczy się przede wszystkim komfort pracy w windowsie (czego przy 256mb ramu powiedzieć nie moge). dlatego ok. września zapewne zmienie tego cudownego celka na coś 2-rdzeniowego... a znając mnie to może być każde cpu :lol:

 

 

Zawsze sie mozna w cinebench pobawic :P

nie trzeba czekać 10 minut zanim spi się przeliczy... ciach ciach i jest wynik ;)

 

Dzisiaj wieczorem skończe kleić pompke, więc zapewne za 2 dni złoże kibel (mam taki niewdzięczny klej schnący 48h :/)

I wtedy zobaczymy na ile uda mi się celka puścić 24/7 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i Zasilacz.. bo ten modek 350w to chyba dwujajka z ostrym o/c nie pociagnie ;)

 

a i licz Seti a nie sie obijasz :P

Chyba nic nie kupie :D Zbieramy na zjazd jak najwięcej swojej kasy, żeby ten czas spędzić miło i przyjemnie ;)

 

Reszta w niedalekiej przyyszlości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...