Skocz do zawartości
GSI

Rise Of Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Gre mam od wczoraj . Ciekawa jest oryginalność fabuły oraz samych postaci i budynków. Pomieszanie elementów fantasy z ciekawymi wynalazkami a'la Leonardo da Vinci :)

 

tutaj macie pare screenów KLIK

 

Gra na sprzęcie z podpisu chodzi całkiem znośnie ..

 

Mam jeden problem savy sie źle zapisują przez co przy Loadzie mam informacje ze save jest uszkodzony i nie nadaje sie do użytku :((((( . :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie co do I czesci. Mam pytanie.

Szukam fajnej strategii do pogrania sobie wieczorkami po pracy. Mam I czesc, ale przeszedlem ja juz kilka razy. Teraz mysle co by tu sobie sprawic.

Jak tak patrze na ta II czesc to w porownaniu do I jest cienka. Strasznie nie podoba mi sie wmieszanie motywu fantazy. No ale nie gralem to nie wiem jak to w praktyce. Czy czasem nie lepiej sobie kupic dodatek do I - Rise Of Nations Thrones And Patriots.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od wczoraj gram w C&C: Generals (+dodatek Zero Hour) - 25zł na wirtus.pl

 

przesyłka doszła do mnie z dnia na dzień. duuuużo ludzi gra online, dziś grałem ze 3 razy :> i zabrało mi to conajmniej 5 godzin.

 

żeby nie był totalny OT to powiem, że Rise of Legends jest fajne, ale nie ma tego czegoś, takie to AoE pomieszane z niczym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie gry której nazwa jest podana w tytule tematu. Otóż grałem sobie i zobaczyłem coś ciekawego klikłem PrtScr , zapisało go no ale gdzie on się zapisał? Prawie wszystko przejrzałem i go nie ma. Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...