Skocz do zawartości
Shakell

Słabszy Ale O Wiele Tańszy Komp

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm jako że bracia nie dopuszczają mnie do kompa na tyle czasu ile bym chciał więc trzeba kupić coś na czym można by było programować, bawić się [brzydkie określenie na linuksa]em itp. itd. :D

Wymagań (i kasy) nie mam zbyt wielkich :D , więc przeglądam jak najtańsze oferty - cieszyłoby mnie gdybym się ze wszystkim zmieścił w 2 stówach.

W domciu mam na razie celka 600 mhz, rivke tnt2 32 mb i 128 sdramu i myszkę :D więc albo muszę dokupić do nich: płytę, dysk, napęd (niekoniecznie bo przy starym kompie mam 2 i mogę przełożyc),obudowę z zasiłką, wszelkie kable i [ciach!]ły do środka.

Jak sądzcie co się bardziej opłaca - kupno całego używanego kompa czy też kupowanie poszczególnych brakujących mi części osobno (co wiąże się z większymi kosztami przesyłki i ryzykiem).

 

Na allegro zauważyłem dużo pofirmowych kompów w ładnych cenach tylko jest jedno ale - większoć z nich nie ma ramu, grafy(co mi nie przeszkadza), dysku, napędów (co już mi bardziej przeszkadza). W sumie kupuję tylko obudowę z zasiłką płytą i procem.

przykładowo

 

Co mi polecicie - dokupywanie poszczególnych części czy też kupno całego kompa - a jeśli tak to na jakiej platformie?? (ja na razie myślałem nad s370).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel555

Jesli mieszkasz w okolicach warszawy to moglbys sie wybrac na gielde. Na pewno znajdziesz potrzebne ci czesci. Nie wiem jak teraz z cenami bo dawno nie bylem ale jak sie troche potargujesz to powinienes tanio kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...