Skocz do zawartości
Gość HDR_o

Lost

Rekomendowane odpowiedzi

Do takich gier pad jest wręcz wskazany. Jedyne co mnie śmieszy to ludzie ,którzy twierdzą ,że na padzie da się grać w FPP z dokładnością myszki (a znam takie osoby!). Dla mnie gra na padzie w FPP jest trudna. Może komuś idzie łatwiej,ale ja nie potrafię ;)

 

 

Co do Losta to się spodziewałem ,że to będzie głównie dla fanów. Przecież twórcy sami się ogłaszali ,że w grze będą nie wyjaśnione wątki z serialu. Więc ewidentnie gra skierowana tylko dla fanów serialu. Ale ocenie jak zagram osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bez oglądania serialu da sie w to grać?? Czy może fabuła opiera się w 100% na serialu i trzeba go oglądnąć żeby wiedzieć ocb?? I czy to choć troche pomoże w zrozumieniu fabuły gry???

Zagubieni

Ale co ci da takie granie skoro jakis watkow nie bedziesz rozumial? Chccesz pograc by pograc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość znafca

kucyk zrobilem po prostu literowke - jak myslisz kto tu jest idiota ja ktory popelnilem literowke ale kazdy zrozumial sens tego co napisalem, czy ty ktory sie czepiles literowki bo niczego wiecej nie mogles.

Zenujace jest to jak mnie nazywasz idiata z powodu glupiego czeskiego bledu, gest rozpaczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skonczona, przejscie zajelo mi jakies 5h grania, na spokojnie, bez pospiechu, ogladajac co gra ma do zaoferowania.

Po zakonczeniu gry wszystko wyglada na to, ze bedziemy miec czesc druga, pewnie wszystko zalezy od tego jak przyjmie sie jedyneczka. Gralo sie bardzo przyjemnie, ale gra jest bardzo srednia, od strony technicznej czasem jest rozpacz, ale ratuje ja serial i zdecydowanie skierowana jest do ludzi ktorzy go ogladali. W innym przypadku gracz bedzie odbieral gre jako powyrywane fragmenty z calosci, nie trzymajace sie kupy. Gra z poczatku dosc latwa, z czasem trudniejsza, szczerze to przycialem sie w dwoch miejscach i jestem pewien, ze nie jeden z was sie przytnie, pytania na forum "a co zrobic" padna na pewno :)

Podsumowujac na spokojnie moge powiedziec, ze czulem sie jakbym bral udzial w serialu i mysle, ze fani Lost'a nie beda na gre narzekac, ale nie oczekujcie jakiegos szalu, takie bardzo mocne 6/10 slabe 7.

To tyle B-)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osiagniecia jak chcesz zrobic to kolejne 5 godzin, chociaz wiekszosc jest w miare latwa. Napisz ile zdobyles GS za zwykle przejscie gry?

775, mysle, ze osiagiecia nie zajma kolejnych 5h dlatego, bo sprowadzaja sie one do robienia zdjec :) wiec te 225pkt ktorych nie zdobylem to powiedzmy jakas dodatkowa godzina max Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sobie gre zamowie. Lubilem ten serial przez 2 sezony i chetnie polaze po wyspie. Do tego 1000GS wpadnie :>

Achievement whore :-P Zastanow sie z tym zakupem, ta gra jest naprawde slaba, liniowa do bolu, dialogi sa sztuczne i przyglupawe, podchodze do Kate, ona "rozumiem, ze masz do mnie jakas sprawe" czy cos takiego, pogadalem, zakonczylem rozmowe, zaczynam jeszcze raz, a ona ten sam tekst, to wszystko takie sztuczne, a Lock'a nie moglem pod koniec sluchac, bo mu sie dialogi zapetlily i w ogole zgrywal filozofa, tereny sa ograniczone na maska, jak myslisz, ze sobie pobiegasz po plazy, albo obiegniesz wyspe do okola to jestes w bledzie, plaza to moze ze 100m dlugosci ma, no bez kitu sam nie moge tego pojac jak tak slaba gra mogla mnie wciagnac, chyba wszystko dzieki serialowi i tyle :blink: Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to samo co na X0. No chyba ,że jesteś zdesperowany by grać na klawiaturze. ;)

w GoW czy starego Max Payne znacznie wygodniej grało się przy użyciu klawy i myszy, jednak są też gry z takim sterowaniem że bez względu na kontroler i tak jest tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpowiem ci, jak sie flashback laduje, to to potargane zdjecie na poczatku to wlasnie to ktore masz zrobic

z tego co pamietam to klepnij zdjecie tego szyldu sklepu u gory rico cos tam, ale nie jestem pewien czy to ten flashback

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx ale dałem sobie rade ^^

 

kolejny problemos

stary uzywaj mozgu, bo inaczej bedziesz tu zagladal jeszcze kilkanascie razy, to da sie przejsc bez problemu

chyba tak ma byc, ale nie jestem pewien czy tam 50 starczy

Dołączona grafika

 

scatman!

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to pierwsza zagadka ;) Powodzenia dalej. Pograłem chwilę . Jestem w jakiś jaskiniach gdzie biegam z pochodniami. Mam chyba dostać sie do jakiejś innej części samolotu by znaleźć aparat. Jak na razie nie mam powodów do narzekań. Gra jest liniowa ,ale nie nudzi. Dialogi faktycznie są sztucznie i do takich jak w Silent Hill to troszkę brakuje. Graficznie też bez rewelacji. Mogli by troszkę poszerzyć obszar poruszania się po wyspie. A najlepiej to coś takiego ,że biegasz sobie dosłownie po całej wyspie ,bez przechodzenia misji. Coś w stylu GTA :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...