Skocz do zawartości
victor89

Problem Z Siecią - Uprawnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Na PC dostępowym do netu: Windows XP

na moim pc: Windows XP

Jest sieć domowa - udotępniony net - wsio śmiga

 

Ale jak chce wejść do pc 1 przez sieć ukazuje mi się coś takiego:

Dołączona grafika

 

Natomiast z serwera mogę wchodzić na swój pc - laptop który jest podłączony również do pc1 (w tej chwili odłączony) zachowuje się tak samo jak mój pc przy próbie wejścia na serwer

 

CO MAM ZROBIĆ

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie cuda zdarzaja mi sie czesto przy stawianiu sieci na nowo i chetnie wyslucham dlaczego takie krzaki wychodza ;)

 

Sprobuj natomiast Stary>>Uruchom>>"\\ip_kompa" mnie to przewaznie daje dostep do zasobow kiedy komp nie chce widziec sie w otoczeniu sieciowym.Takie male z archiwumX, z czasem przewaznie przechodzi.

 

ps.Oczywiscie zakaldam ze dobrze skonfiguraowales siec,i udostepniles pliki i/lub drukarki ;)

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie cuda zdarzaja mi sie czesto przy stawianiu sieci na nowo i chetnie wyslucham dlaczego takie krzaki wychodza ;)

 

Sprobuj natomiast Stary>>Uruchom>>"\\ip_kompa" mnie to przewaznie daje dostep do zasobow kiedy komp nie chce widziec sie w otoczeniu sieciowym.Takie male z archiwumX, z czasem przewaznie przechodzi.

 

ps.Oczywiscie zakaldam ze dobrze skonfiguraowales siec,i udostepniles pliki i/lub drukarki ;)

ten sam komunikat wywala ;)

 

TUTAJ JEST COŚ NAPISANE - do tego sposobu można się zastosować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak miałem udostepnione łacze z jednego kompa to nie mozna było wyminiac plików w LANie. Z tego co wiem to czasami jak sie udostepani łacze to wymiana plików po prostu nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...