Skocz do zawartości
jdd

Acer Tm 4061

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

 

 

 

512 ramu bo nie pisze na img.

 

laptop ma służyć głównie do pracy (także wireless lan koniecznie bo ogólnie dużo podróżuję), pozostałe przeznaczenie:

-szachy (fritze i te sprawy) więc przyzwoita moc obliczeniowa się przyda; następnie:

-cs 1.6, ale tylko HLTV bo nie potrafie grać na monitorach z odświeżaniem <100hz - ogólnie na lcd :(

 

zależy mi też na niskiej cenie, bo nie lubie inwestować kupy kasy w coś co i tak straci swoją wartość.

z góry dzięki za opinie

Edytowane przez jdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy mi też na niskiej cenie, bo nie lubie inwestować kupy kasy w coś co i tak straci swoją wartość.

z góry dzięki za opinie

 

Proponuję raty:) W ten sposób nie zamrażasz sobie gotówki, którą mógłbyś obracać;)

Pozdrawiam

 

P.S. Z którego to marketu?

Edytowane przez MohSETH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Z którego to marketu?

z tego nie dla idiotow ;) jeszcze jdd zorientuj sie (o ile to mozliwe) jak wyglada gwarancja bo laptopy dla mediashitu sa "specjalnie przygotowane" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dużo pracujesz, to może podaruj sobie Acera, weź coś solidniejszego. np Hp nx6110, albo IBM R51.

tu są linki do przykładowych modeli, które możesz sobie poprawić w wybrany sposób (dołożyć RAM, kupić wersję z innym prockiem itp. )

przykładowy nx6110

przykładowy R51

 

pamiętaj, że w tym IBM jest trackpoint, nie touchpad. Co kto woli, ale żebyś się nie zdziwił po otwarciu pudełka :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dużo pracujesz, to może podaruj sobie Acera, weź coś solidniejszego. np Hp nx6110, albo IBM R51.

tu są linki do przykładowych modeli, które możesz sobie poprawić w wybrany sposób (dołożyć RAM, kupić wersję z innym prockiem itp. )

przykładowy nx6110

przykładowy R51

 

pamiętaj, że w tym IBM jest trackpoint, nie touchpad. Co kto woli, ale żebyś się nie zdziwił po otwarciu pudełka :)

 

pozdrawiam

popieram, jak już kupować coś za takie kwoty to chyba lepiej coś o wysokiej jakości, a nie sprzęt który w każdej chwili może się zepsuć.

 

z doswiadczenia wiem, że po trzech miesiącach użytkowania mój IBM R51e wyglada nadal jak nowy (żadnych rys, nic nie trzeszczy, wszystko wygląda tak jak na początku), a z lapem praktycznie się nie rozzstaje (no chyba że na piwo ze znajomymi idę czy na imprezę), noszę go przeważnie w torbie, ale często zdaża mi się często wędrować z nim w zwykłym plecaku który jest niedostosowany do przewozu laptopa.

 

natomiast acer mojej kolezanki, który został przez nią nabyty w tym samym czasie jest już cały porysowany (a podróżuje tylko i wyłącznie w specjalnej torbie) i to nie tylko na zewnętrznej klapie, a uwierzcie mi ona naprawde dba o sprzęt (czego nie zawsze można o mnie powiedzieć).

 

mówisz że nie lubisz inwestować w coś co straci swoją wartość, jednak ja wolę mieć praktycznie pewność że komputer mnie nie zawiedzie i nie będę musiał się użerać z serwisem (nie ważne już jaki by ten serwis nie był wole nie mieć z nim do czynienia, a jeśli już, to żeby był on sprawdzony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram, jak już kupować coś za takie kwoty to chyba lepiej coś o wysokiej jakości, a nie sprzęt który w każdej chwili może się zepsuć.

 

z doswiadczenia wiem, że po trzech miesiącach użytkowania mój IBM R51e wyglada nadal jak nowy (żadnych rys, nic nie trzeszczy, wszystko wygląda tak jak na początku), a z lapem praktycznie się nie rozzstaje (no chyba że na piwo ze znajomymi idę czy na imprezę), noszę go przeważnie w torbie, ale często zdaża mi się często wędrować z nim w zwykłym plecaku który jest niedostosowany do przewozu laptopa.

 

natomiast acer mojej kolezanki, który został przez nią nabyty w tym samym czasie jest już cały porysowany (a podróżuje tylko i wyłącznie w specjalnej torbie) i to nie tylko na zewnętrznej klapie, a uwierzcie mi ona naprawde dba o sprzęt (czego nie zawsze można o mnie powiedzieć).

 

mówisz że nie lubisz inwestować w coś co straci swoją wartość, jednak ja wolę mieć praktycznie pewność że komputer mnie nie zawiedzie i nie będę musiał się użerać z serwisem (nie ważne już jaki by ten serwis nie był wole nie mieć z nim do czynienia, a jeśli już, to żeby był on sprawdzony)

Nie wiem, jak to jest z tymi acerami, bo ja swojego czasem zabieram do pracy i w podroz, a moja kolezanka wozi swojego codziennie rowerem na bagazniku (w jakims zwyklym plecaku) do pracy i nie jest nawet drasniety. Moj z reszta takze, ale to inna bajka. Acer to jednak zdecydowanie zabawka na biurko. Ten jest niby travelmate, czyli towarzysz podrozy, ale do podrozowania sie nijak nie nadaje. 1.5h na baterii, bo gdzies tak podaja, a nie sadze, zeby ze sklepu dla idiotow kolega jakis lepszy dostal. Ja dolozylbym do HP 6110. Celofanek to nie jest zly procesor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...