Skocz do zawartości
Smash

Divx

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym sie dowiedziec jakiego codecka i playera uzywacie do odtwarzanei filmów 8)  

Pozdro

Najlepiej zainstalowac Divx 3.x 4.x i na koniec 5.x Dzieki czemu bedzie dzialac wiekszosc filmow. Czasem jeszcze trzeba doinstalowac (lub dociagnac przez WMP) jakies kodeki do audio. Jako playera uzywam WMP, Vplayer'a lub Zoom Playera jesli ogladam na TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy nagrywane w kinie to kiszka!! :evil: A na stronie OC Tweak pisali coś o jakimś nowym kodeku On2 VP5 firmy On2 Technologies podobno jest tak samo wydajny.

 

Jaka kiszka!!!!!!

stary te filmy co ja mam maja super jakosc tak wiec nie jest to kisza tylko wypas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy nagrywane w kinie to kiszka!! :evil: A na stronie OC Tweak pisali coś o jakimś nowym kodeku On2 VP5 firmy On2 Technologies podobno jest tak samo wydajny.

Ja bawilem sie On2 VP3 jest niezly rzeczywiscie ale kodowanie i odtwarzanie wiecej procka zjada. VP5 niemoglem specjalnie sie doszukac ale moze cos na stronce sie zmienilo ( http://www.on2.com/ ) VP5 jest z tego co pamietam platny. Czytajac o nim stwierdzam ze jest rzeczywiscie ciekawy. Ale popularnoscia ciezko bedzie pobic divx'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kazdym razem jak zainstaluje Divix 5.0 to mi sie robi takie h...owe opuźnienie muzy w stosunku do wyświetlanego obrazu (czasem sięga paru minut) i nie mam pojęcia o co tu chodzu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kazdym razem jak zainstaluje Divix 5.0 to mi sie robi takie h...owe opuźnienie muzy w stosunku do wyświetlanego obrazu (czasem sięga paru minut) i nie mam pojęcia o co tu chodzu :(

Moze masz jedna z pierwszych wersji Divx5, byly ostro zabugowane. Sprawdz 5.0.2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

divX 4.12 + plug-in do Mplayera - divXG400 2.7 i nie potrzebuje zadnych programow typu BestPlayer do odtwarzanmia napisow

g400 dolacza automatycznie napisy do filmu i robi robote

nic wiecej mi do szczescia nie potrzeba

 

aha i napewno jakosc filmow nagrywanych w kinie jest zajebista !!!

oczywiscie, w pelni dzwiek stereo z dodatkami (typu smiech i szum leszkow ogladajacych film) ! brawo jestes dla mnie mastacha ! moge zamawiac te filmy u ciebie !?! prosze hahaha[/i]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kazdym razem jak zainstaluje Divix 5.0 to mi sie robi takie h...owe opuźnienie muzy w stosunku do wyświetlanego obrazu (czasem sięga paru minut) i nie mam pojęcia o co tu chodzu :(

Bo w kodeku 5.x domyślnie jest podniesione wykorzystanie cpu. zmniejsz i będzie okay. A sprawdz obciążenie cpu - powinno być 100% w czasie odtwarzania ... Więc jak masz 100% to zciągnij suwak na zero i nie będzie ci rwało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha i napewno jakosc filmow nagrywanych w kinie jest zajebista !!!

oczywiscie, w pelni dzwiek stereo z dodatkami (typu smiech i szum leszkow ogladajacych film) ! brawo jestes dla mnie mastacha ! moge zamawiac te filmy u ciebie !?! prosze hahaha[/i]

Coz a ja stane w obranie Macho, prawdopodobnie nie widziales dobrze nagranego filmu w kinie, tak wlasnie z dzwiekiem stereo i bardzo dobra jakoscia, wiec nie badz taki pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz a ja stane w obranie Macho, prawdopodobnie nie widziales dobrze nagranego filmu w kinie, tak wlasnie z dzwiekiem stereo i bardzo dobra jakoscia, wiec nie badz taki pewny.

nikt mi nie wmowi ze film nagrywany w kinie bedzie mial dobra jakosc !

jak moze miec b. dobra jakosc jesli jest nagrywany kamera (nawet jesli bedzie ona naprawde dobra) no i dzwiek, haha jesli ma sie 2 malutkie glosniczki typu 'sound PC' no to moze nie slyszysz roznicy, ale sproboj sobie kiedys ogladnac taki film na naprawde dobrym sprzecie audio to uslyszysz roznice ! a co do stereo to napewno jest rewelacyjne ! chyba tylko wtedy gdy podlaczy kamere kablami do urzadzen w kinie.

zastanow sie co ty wygadujesz !? i ja jestem pewien tego co mowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt mi nie wmowi ze film nagrywany w kinie bedzie mial dobra jakosc !

jak moze miec b. dobra jakosc jesli jest nagrywany kamera (nawet jesli bedzie ona naprawde dobra) no i dzwiek, haha jesli ma sie 2 malutkie glosniczki typu 'sound PC' no to moze nie slyszysz roznicy, ale sproboj sobie kiedys ogladnac taki film na naprawde dobrym sprzecie audio to uslyszysz roznice ! a co do stereo to napewno jest rewelacyjne ! chyba tylko wtedy gdy podlaczy kamere kablami do urzadzen w kinie.

zastanow sie co ty wygadujesz !? i ja jestem pewien tego co mowie!

 

Ja tez jestem pewien, znajomi nagrywaja filmy w Kanadzie, podlaczaja sie do sprzetu wiec dzwiek to nie problem, na sprzet moga sobie pozwolic bo tam calkiem inen zarobki sa (wojsko) oraz calkiem inne ceny sprzetu. Owszem nagrywajac kamerka minimini nawet za jakas konkretna kase i z mikrofonem wielkosci pinezki efekt nie bedzie ciekawy. Pozatym wiele zalezy od tego jak zrzucasz potem taki film do kompa. Dla mnie EOT.

 

Acha jeszcze dodam ze nietwierdze ze taki film bedzie lepszy lub taki sam jak DVD Rip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DivX 3.20 & 4.12 , a co do playerka to Koala Film Player 2.5 . A tego Spidera mam u siebie i nikt kitow nie wciska ze kinowka ma dobra jakosc. Oczywiscie sa lepsze i gorsze kinowki ale i tak szkoda je ogladac i psuc sobie film. Lepiej poczekac na normalnego DivX'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...