Skocz do zawartości
BAthory

Sonic Dla

Rekomendowane odpowiedzi

to zależy czy masz nagrywarke DVD i czy chcesz jej nada używać :D

nagrywarke mam i chce jej dalej uzywać ale jak ten program dziala?? czy jak zainstaluje nero a odinstaluje wszystkie programy z firmy sonic, czy nagrywarka moze nie działać ??

 

troche w temacie ucięło to co mnie naprawde obchodzi

 

mam na mysli Sonic DLA , wiem że sonic recordnow! to normalny program do nagrywania, ale na jakiej zasadzie działa Sonic DLA??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zainstalujesz Nero i odinstalujesz Sonic DLA, będziesz mógł normalnie używać nagrywarki (programem do nagrywanie będzie Nero)

 

DLA (Drive Letter Access) to program do zapisu pakietowego, masz możliwość przy użyciu tego oprogramowania zapisywać płyte CD/DVD pakietami, czyli nie cały za jednym razem tylko po kawałku kiedy jest potrzeba

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zainstalujesz Nero i odinstalujesz Sonic DLA, będziesz mógł normalnie używać nagrywarki (programem do nagrywanie będzie Nero)

 

DLA (Drive Letter Access) to program do zapisu pakietowego, masz możliwość przy użyciu tego oprogramowania zapisywać płyte CD/DVD pakietami, czyli nie cały za jednym razem tylko po kawałku kiedy jest potrzeba

 

dzieki, o taką odpowiedź mi chodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLA (Drive Letter Access) to program do zapisu pakietowego, masz możliwość przy użyciu tego oprogramowania zapisywać płyte CD/DVD pakietami, czyli nie cały za jednym razem tylko po kawałku kiedy jest potrzeba

a czy czasem nie mozna osiagnac tego samego nie zamykajac sesji? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tak samo, ten program i jemu podobne instalują wirtulany dysk na który można sobie dokładać tak jak na normalny dysk dane stopniowo, nie trzeba uruchamiać programu do nagrywania za każdym razem kiedy chce się coś dodać itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca. Jesli dobrze rozumiem, to przy zapisie pakietowym plyta jest traktowana przez system tak samo jak dyskietka, pendrive, itp. - wrzucamy pliki i sa na biezaco wypalane.

W Nero odpowiedzialnym za obsluge czegos takiego jest InCD.

 

EDIT: Zawadaki byl szybszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...