Skocz do zawartości
Elbios

Naukowcy Odkryli Organizmy Pozaziemskie

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, Daniken i trzeźwy punkt widzenia? :)

on przecież już fioła dostał z tymi kosmitami.

Jeśli uważasz, że trzeźwym punktem widzenia, jest wmawianie ludziom, że bloki o wadze 70-200ton (to te najcięższe, z czerwonego granitu, wykonana jest z nich komora grobowa) były "wyłupywane" drewnianymi klinami i transportowane prawie 1000km na drewnianych balach, to współczuję. Poza tym, jakbyś przeczytał parę jego książek, to byś nie mówił, że dostał "fioła z kosmitami". On tylko przytacza kosmitów i atlantów ;) jako alternatywne wyjaśnienie całych tych zagadek, bo innego logicznego wyjaśnienia nie ma.

 

W Egipcie znalezniono co prawda ogromne cmentarzyska niewolnikow ktorych od razu uznano za budowniczych piramid,

Możesz podać jakieś źródło z którego masz takie informacje??? Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak :) to jest najlepsze ze wciskali nam na lekcjach historii ze piramidy zbudowaly zwykle robole, przewozac wazace po pare ton glazy przyciete z niesamowita precyzja na drewnianych belkach. to jest kpnina. watpie zeby dzisiaj czlowiek byl w stanie zbudowac cos takiego przy uzyciu takich narzedzi jak oni, tyle ze z wieksza wiedza na ten temat. to jest dopiero bajka. ktos im musial niewatpliwie pomagac :)

ja uwazam ze to jest mozliwe przy uzyciu rak ludzkich i maszyn prostych, a wielkie srednioweczne katedry to kto niby zbudowal? kosmici?? :blink: partenon moze tez?(poczytaj jakie tam sa dokladnosci)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ten topic o wszechświecie jest spoko :D co wy na to zeby nowy temat założyć ? :) BTW to całkiem ciekawe że w środku wybuchu istnieje życie i centrum tego wybuchu nie znika :) O ile pamiętam na discovery mówili że wszechświat to efekt bitwy pomiędzy materią i antymeterią która trwała chwile po wybuchu ( a może przed ). Ale jakto jest że z niczego od tak coś wywaliło 15 miliardów lat temu ? :) Pewnie jakieś ufoki się nudziły i wrzuciły do naszego wymiaru granata i od 15 miliardów lat łapią brechta "o stary patrz cośmy namodzili tam :D" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna teoria Shini ;)

 

Arnie ma troche racji, w końcu panteon dali rade ludzie zbudować, owszem było to jakiś czas po zbudowaniu piramid ;) ale jednak, w kazdym razie 40 ton bale...skąd oni to tachali i JAK, wole nie myslec...i jeszcze w jakim czasie sie zmiescili...a to ze na discovery małą piramidę zbudowali to wiecie nic nie dowodzi, niech poobracają kilkudziesięcio tonowym kamykiem (który najpier trzeba OBROBIC, nie zapominajcie, przytachanie to pestka ale trzeba go jeszcze ROWNO wyciąć zeby pasował)

Czy słyszeliście teorie że kamienie z których są zbudowane piramidy były TAK oszlifowane, ze po samej budowie mozna sie było w nich PRZEJRZEC, a słońce odbijane od piramidy powodowało, że była ona widoczna z wielu wielu kilometrów, a Danikena tu nie przytaczajmy chociaz lubię to co pisze, to nie ma co sie podpierac jego ksiazkami, bo nauka zaraz wyskakuje z pazurami, i w łatwy sposób obala jego teorie, bo niby dlaczego hotelarz ma miec racje, nie ma tytułu profesora nadzwyczajnego, więc nie ma co się go słuchać ;) Facet ma swoje spojrzenie, ale tak zupelnie NIE W TEMACIE to on nie jest, kto czytał jego biografie ten wie, ze zajmuje się tym juz od czasów STUDIÓW, czytanie starozytnych tekstów, manuskryptów. To jego pasja.Wszystko idzie wyjasnic religią, itd , wierzeniami, teorią (jak ta ze zbudowaniem piramid - a jak by było z praktyką?).Schodki zaczynają się tam gdzie pada pytanie "skąd się ta religia wzięła". Jak napisał Galago "przeciez nie stanął ktos i nie zadecydował " to dzisiaj wierzymy w to..." ".

A co z czaszką kryształową majów, z którą problem mieliby by ludzie w dzisiejszych czasach aby ją zrobić. To tez zagadka, która ucichła, ale czaszka jest do obejrzenia w muzeum w anglii bodajze.

Jesli chodzi o ksiązki , polecam nie tylko Danikena:

Alan F. Alford "Bogowie Nowego Tysiąclecia"

Robert Charroux "Księga Jego Ksiąg"

Luc Burgin "Tajne archiwa archeologii" - Tajemnicze pismo sprzed 20 000 lat, samoloty sprzed potopu, motocykle majów i inne odkrycia archeologiczne zaprzeczające oficjalnej nauce.

Wiele spraw na ziemi jest owianych tajemnicą - jak by nie było, w temacie,

w indiach spadł deszcz z bakteriami kosmicznymi, a nad meksykiem lata UFO. i to jest fakt :)

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za tutuly, zaopatrze sie jak najszybciej i czytam bo jestem bardzo ciekawy. a mam nadzieje ze kiedy bede mogl zasmiac sie w twarz takim ignorantom i niedowiarkom i powiedziec : "i co o tym sadzicie?" kiedy obcy oficjalnie nas odwiedza i nikt juz tego nie ukryje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam nadzieje ze kiedy bede mogl zasmiac sie w twarz takim ignorantom i niedowiarkom i powiedziec : "i co o tym sadzicie?" kiedy obcy oficjalnie nas odwiedza i nikt juz tego nie ukryje :)

Równie dobrze mogą to ukrywać od 50 lat :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni nie są ignorantami, po prostu wszystko chcą wyjaśnić naukowo, ale niestety się nie da, zbyt wiele tajemnic świat ukrywa przed nauką, i myślę, że zbyt wiele tajemnic nauka urkywa przed nami...ludzie głupi nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieo jakie polecasz jego ksiazki? :) z checia przeczytam.

Chyba najlepsza "Oczy Sfinksa" arcyciekawa nawet dla sceptyków. "Kosmiczne miasta w epoce kamienej", "Z powrotem do gwiazd", "Mój świat w obrazach". I cała reszta...

 

ja uwazam ze to jest mozliwe przy uzyciu rak ludzkich i maszyn prostych, a wielkie srednioweczne katedry to kto niby zbudowal? kosmici?? :blink: partenon moze tez?(poczytaj jakie tam sa dokladnosci)

Katedry budowało się z cegieł a nie z kilkudziesięcio tonowych bloków. Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byc moze :) ale moze tez byc tak ze obcy nie probuja sie ujawnic, poprostu maja nas za takich prymitywow ze nie zalezy im czy bedziemy wiedziec o ich istnieniu czy nie, a odwiedzaja bo maja jakas potrzebe albo interes

Nieo dzieki za tutuly, bede mial co czytac ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie głupi nie są.

Jeszcze 50 lat temu komputery miały rozmiar bloków. Dzisiaj procesory tworzy ile... 10 000 osób? Zdolnych jest do tego ile, 100 000 osób? 99% populacji jest głupie, niestety :mur: Więc dla dobra 99% populacji można bez problemu ukryć działania obcych ;X hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc ludzi to poprostu nie obchodzi, czy jest inna cywilizacja czy nie. wydaje mi sie ze typowy polak nawet gdyby rano obejrzal w wiadomosciach niesamowita informacje ze odwiedzili nas obcy, oficjalnie i maja chec nawiazania stosunkow (bez skojarzen :) ) to jego dzien pewnie wygladal byl jak kazdy inny, poszedl by do roboty a pozniej obalil piwko, poszedl spac i dalej by niebardzo go obchodzila obca cywilizacja. niestety taka jest prawda. Sarkazz z ta liczba ludzi posiadajacych wiedze do budowy prockow chyba przesadziles, wydaje mi sie ze jest duzo mniej takich ludzi :D ale tak mi sie tylko wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie przesadzajmy. Procesory, badania nad DNA, klonowanie, blablabla to jednak nie jest dziedzina w której zna się tylko parę osób. Poza tym z tymi obcymi cywilizacjami to imho troche za bardzo się ekscytujecie :wink: mnie tam bardziej ekscytuje Klein-Kaluza :lol2: Superstruny itp... to jest nauka a nie jakieś pseudonaukowe "hoho kto zbudował piramidy". Polecam "Cały ten kram" ale to raczej kosmologia niż jakieś "hoho lata sobie ufo" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem smaczną książke Michio Kaku "Hiperprzestrzen"...zdążyłem przeczytac kilka rozdziałów i jak kuzyn ją zobaczył od razu zawiną .potem każdy sobie pożyczał aż w końcu do mnie nie dotarła :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc ludzi to poprostu nie obchodzi, czy jest inna cywilizacja czy nie. wydaje mi sie ze typowy polak nawet gdyby rano obejrzal w wiadomosciach niesamowita informacje ze odwiedzili nas obcy, oficjalnie i maja chec nawiazania stosunkow (bez skojarzen :) ) to jego dzien pewnie wygladal byl jak kazdy inny, poszedl by do roboty a pozniej obalil piwko, poszedl spac i dalej by niebardzo go obchodzila obca cywilizacja. niestety taka jest prawda. Sarkazz z ta liczba ludzi posiadajacych wiedze do budowy prockow chyba przesadziles, wydaje mi sie ze jest duzo mniej takich ludzi :D ale tak mi sie tylko wydaje

A ty co byś robił? Gonił z transparentem nad głową, żeby z tobą też stosunki (bez skojarzeń) nawiązali? Jak się ujawnią (jeśli są) to długo tego nie odczujemy - no chyba, że będą mieli złe zamiary...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, cywilizacje na tyle zaawansowane żeby "okiełznać wszechświat", patrzyłyby na nas raczej tak jak my na kopiec mrówek między szybami, prymitywne stworzenia, które w przeciwieństwie do mrówek, nie moga dojśc do porozumienia :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni nie są ignorantami, po prostu wszystko chcą wyjaśnić naukowo, ale niestety się nie da, zbyt wiele tajemnic świat ukrywa przed nauką, i myślę, że zbyt wiele tajemnic nauka urkywa przed nami...ludzie głupi nie są.

wszystko da sie wyjasnic naukowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym z tymi obcymi cywilizacjami to imho troche za bardzo się ekscytujecie :wink: mnie tam bardziej ekscytuje Klein-Kaluza :lol2: Superstruny itp... to jest nauka a nie jakieś pseudonaukowe "hoho kto zbudował piramidy".

No cóż... Superstruny, horyzont zdarzeń, big bang. To są wszystko TEORIE! Takie samo scifi jak ufoludki ;). A już tak na poważnie, takie rzeczy bardziej przyciągają przeciętnych ludzi, bo są proste do zrozumienia. Wszystkie teorie kosmologiczne po prostu nie mieszczą się czasami w ich ramach pojmowania, więc jak można od nich oczekiwać zainteresowania nimi ;). Poza tym, pewnie szybciej zrozumiemy jak powstały piramidy, niż zrozumiemy całą istotę czasu i wszechświata. O ile kiedykolwiek to zrozumiemy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie ufoludków do teorii fizycznych jest moim zdaniem zupełnie nie na miejscu. To nie są bzdury lecące o 21:00 na TV4 zaraz po Archiwum X, tylko teorie nad którymi pracują największe umysły na ziemi... obliczenia, doświadczenia, a nie jakieś "ooo bo nie mogli rampy na piramidzie postawić". Nie ten kaliber.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko da sie wyjasnic naukowo...

:) nie da sie jesli nie posiadasz wiedzy do tego potrzebnej :) wiedz wiekszosc naukowcow daj sobie spokoj z takimi sprawami i zajmuje sie bardziej przyziemnymi z ktorymi moze sobie poradzic :)

 

polecam ten artykul, pokazuje zwiazek miedzy obca cywilizacja a religiami naszej cywilizacji http://niewyjasnione_zjawiska.w.interia.pl/80.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, moze mi nie uwierzycie, ale ja sie juz spotkałem z takimi światełkami A'LA przelatująca satelita (chyba kazdy kiedys widział), tylko ze tych świateł było 3, i kazdy przyleciał za nastepnym po czym JAK BOGA KOCHAM przyjeły formację trójkątną, nie wiem czy to były helikoptery, to były światła, jak poruszające się gwiazdy, tylko ze w pewnym momencie zatrzymały sie na niebie. Dlatego nie patrzę teraz az tak sceptycznie na swiatła pokazywane na filmach nasa, na swiatla nad meksykiem...ja to po prostu widziałem na własne oczy, jeszcze sie nie interesując wtedy takimi zjawiskami (mialem 16 lat).

Też coś takiego widziałem... razem ze mną matula i dziadek... trochę przestraszeni byliśmy- wyobraźcie sobie trzy światła przesuwające się po niebie bez żadnego dźwięku, potem zatrzymujące się, latające w różnych kierunkach a w końcu oddalające się z taką prędkością, że gdybym mógł wtedy kląć (młody szczyl byłem), to bym pewnie "o k..a" nie zdążył wymówić. A niech mi ktoś powie że to był dyskotekowy laser :twisted: ... w czasach jak nie było dyskotekowych laserów :P

 

jesli to by przelecialo nad twoja glowa, zmiana cisnienia rozerwala by ci bebenki w uszach jasli by cie nie zabila.

 

imo gwozdziem do trumny tego jest wlasnie aerodynamika. kazdy obiekt ktory posiada podlega prawom aerodynamiki. wyobraz sobie jak wielkiej energi potrzeba by do rozpedzenia i utrzymania tak wielkiej predkosci.

i kolejny gwozdz dlaczego nie slychac gromu dzwiekowego gdy to przelatuje? przeciez tam jest tyle tego ze ludzie nie mogli by mieszkac bo za kazdym razem jak cos leci slychac by bylo ogromny huk.

(...)

A co jeżeli te cosie mają właśnie tak specyficzny sposób poruszania się, że nie generują fali uderzeniowej?

 

 

Na Discovery byl nawet dokument o tym (zrobienie kregu skaladajacego sie z kilku kolek i kresek zajęlo dwom gosciom pare godzin). Stopien skomplikowania kregu jest imho wprost proporcjonalny od liczby osob jaka go robila oraz ich organizacji :P .

Trudność ukrycia ścieżki jaką przyszli ludzie żeby stworzyć krąg jest wprost proporcjonalna do ilości tychże ludzi. 30 kręgów + jedna noc, najbliższy dom 200 m od nich (uwierz mi, w nocy na wsi słychać jak ktoś szeleści kłosami niedaleko domu)... musieliby to zrobić w 5 minut a potem zniknąć. Szacuję liczbę osób potrzebnych do rozmierzenia wzoru (niektóre wyglądają jak niezłe tribale :P ) i zrobienia go na 20-50. Potem by pewnie odlecieli bezszelestnym helikopterem robiąc zasłonę ze świec z CCl4. Tak, to brzmi tak przekonująco, że sam sobie zaczynam wierzyć :lol:

 

to długo tego nie odczujemy - no chyba, że będą mieli złe zamiary...

Wtedy byśmy wcale tego nie odczuli... po prostu przestali byśmy istnieć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam ten artykul, pokazuje zwiazek miedzy obca cywilizacja a religiami naszej cywilizacji http://niewyjasnione_zjawiska.w.interia.pl/80.html

Najbardziej mnie bawi jedna rzecz, wraz z postępem cywilizacji, coraz mniej na świecie smoków, magii, ufo, wiedźm i rusałek :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo sami się nimi stajemy. :)

 

Kiedyś słyszałem teorię, że ufoludy to ludzie z przeszłości, bądź z przyszości :)

 

PS- nie odebraliśmy żadnych sygnałów radiowych od kosmitów dlatego, że fale radiowe są zbyt wolne. Telepatia, tylko w wykonanana przez maszyny ;)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przyszlosci. Ktorzy na obreczy latajacego taleza maja taki mini cyklotron w ktorym czasteczki rozpedzone baardzo bardzo rozpedzone zakrzywiaja czasoprzestrzen i umozliwiaja im podroze w czasie :) HA i ja mam teorie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niepotwierdzone informacje glosza, ze to wlasnie do Obszaru 51 zostaly przewiezione zwloki Obcych po katastrofie w Rooswell, tam tez doszlo do zawarcia traktatu USA-OBCY na mocy, ktorego w zamian za najnowsze technologie Obcy moga prowadzic badania i eksperymenty na ludziach. Dlatego tez od lat 40-stych odnotowuje sie w USA liczne przypadki okaleczania bydla. Zwierzeta zostaja zwykle znalezione martwe, bez krwi, a narzady wewnetrzene okazuja sie byc wyciete z zastosowaniem niezwykle precyzyjnych urzadzen laserowych (w latach 40-stych laser byl jeszcze nieznany)" jesli to okazaloby sie prawda to OMG :blink: chociaz z drugiej strony po co mieli by prosic o zgode, gdyby chcieli to wycieliby nas w pien bez najmniejszego problemu

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Superstruny, horyzont zdarzeń, big bang. To są wszystko TEORIE! Takie samo scifi jak ufoludki ;). A już tak na poważnie, takie rzeczy bardziej przyciągają przeciętnych ludzi, bo są proste do zrozumienia. Wszystkie teorie kosmologiczne po prostu nie mieszczą się czasami w ich ramach pojmowania, więc jak można od nich oczekiwać zainteresowania nimi ;). Poza tym, pewnie szybciej zrozumiemy jak powstały piramidy, niż zrozumiemy całą istotę czasu i wszechświata. O ile kiedykolwiek to zrozumiemy.....

Jasne że zrozumiemy, i to szybciej niż Ci się wydaje. Nauka rozwija się zastraszająco szybko, słyszeliście dla przykładu o panu Szypowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeżeli te cosie mają właśnie tak specyficzny sposób poruszania się, że nie generują fali uderzeniowej?

w kosmosie tak, na ziemi nie. wszystko co sie porusza w powietrzu powoduje jego drgania(fale). cos jak kilwater. imo to jest podstawa do wsadzenia teori o uber szybkich spodkach miedzy bajki

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, byc moze nie wiem :D a swego czasu to ogladalem dosc namietnie archiwum x

 

i znow to samo, ludzie, dlaczego uwazacie ze dyspnuja taka sama technologia jak my :mur: moze maja sposob na ominiecie praw fizyki (pewnie tak) ale zaraz ktos wyskoczy ze praw fizyki nie da sie przeskoczyc i tak w kolo macieju. to nie ma sensu. Arnie to ze ludzie jeszcze tego nie potrafia to nie znaczy tego sie nie da

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...