Skocz do zawartości
Myrek

Acer Aspire 3024

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Prosze o szybką odpowiedź, jaki HDD standardowo (przy kupnie ;) )siedzi w tym lapku z Sempronem. Najbardziej interesuje mnie prędkość, czy jest to 5400 czy 4200 orr/min. Model też jest wskazany. Szukałem ale jedni piszą, że mają 4200 Toschiba, inni 5200 Samsung.

Thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prosze o szybką odpowiedź, jaki HDD standardowo (przy kupnie ;) )siedzi w tym lapku z Sempronem. Najbardziej interesuje mnie prędkość, czy jest to 5400 czy 4200 orr/min. Model też jest wskazany. Szukałem ale jedni piszą, że mają 4200 Toschiba, inni 5200 Samsung.

Thx.

 

a ja mam seagate 4200.... nie ma jednego modelu dysku ktory tam wkladaja. Jest conajmniej kilka roznych modeli. Wiec nie dostaniesz jednoznaczej odpowiedzi. W dodatku rozne modele ceciach!a sie rozna wydajnoscia. jedyna mozliwosc to sprawdzic to w momencie zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo chce kupić ten sprzęt i nie wiem czy przy kupnie wymieniać odrazu HDD (kupno przez neta).

jesli chcesz kupic przez neta to najpierw po odpaleniu sprawdz sobie jakims programem wydajnosc dysku. a dopiero pozniej sie zastanow nad kupnem innego. czasem nie warto nic zmieniac. ja od nowosci mam segate momentus 4200 i mi to wystarcza. robie na nim wszystko. jedyna rzecz jaka wymienilem to zakup 2X1GB ram zamiast 2X512. Tu roznica jest drastyczna. z dyskiem nie potrzebuje nic wiecej. chyba ze jako magazyn - dysk w kieszeni...ale to juz inna bajka.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...