Skocz do zawartości
k a m e r e k

Fsc Amilo Pro V 2065 15,4

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktos tego laptopa? Czy matryce w tych "biurowych" amilo pro v 2065 sa takiej samej jakosci jak w domowych amilo A lub M /pi itd?

Jak z obudową? czy trwala? (ryski itp)

Edytowane przez k a m e r e k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm niższy model tj. v2030 jest całkiem udany. Mamy takiego na firmie.

 

Duzo rysek na klapie ma ale po otwarciu juz mniej moze dlatego że poniewierany jest bardzo ale to bardzo. Touchpad lekko wytarty. Spadł kilka razy i nic ani jednego pęknięcia działa bardzo dobrze. Matryca hmm na baterii nie jest rewelka widać ze brakuje troche ale jak sie odpali z sieci to jest lepiej widziałem lepsze ale za tą cene to i tak rewelka [ troche ponad 2k ]. Klawa ma lekkie ugięcie ale trzeba dosyc mocno przyciskać żeby do tego doprowadzić.

 

Nie wiem na ile ci sie to przyda. Niby na zdjęciach to samo ale kto wie. Wątpie żeby w granicy 1 tysiąca złotych wymienili proca dali wiecej ramu, lepszy ekran, i całkiem inną obudowe. Cos mi sie zdaje ze obudowa jest ta sama.

 

Sam szukam czegoś i bardzo ale to bardzo nie mogę sie zdecydować co kupić, f-s,hp czy moze asusa. No ale mam troche czasu to sie może zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2030 ma 15tke xga i to jest raczej matowa wersja, hmm ale z tego co sie dowiedzilaem 15,4 w amilo pro tez jest matowa

Edytowane przez k a m e r e k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerek nie strzelaj bo wkoncu kogos zabijesz :lol:

 

Sprawdz napierw zanim wprowadzisz ludzi w blad !

Wedlug informacji na stronie producenta jak i sklepow matryca w V2065 nie jest glare !

 

ps.Chyba ze sprawdziles organoleptycznie i sa bledy na stronie producenta ?

 

EDIT:

No widze ze w miedzy czasie przeladowales bron i sprawdziels zamiast znowu strzelac ;)

 

Zwroc tez uwage na procki bo mimo chipsetu i915 mozna tam spotkac procki 7x0 jak i 7x5 ;)

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewrazliwiony jestes ... raczej poakzujemy twoja nierzetelnosc bo bije po oczach :mur:

Zreszta wystarczy przegladnac wszystkie twoje ostatnie tematy :rolleyes:

 

Zdecyduj sie chlopie... raz coreduo raz PentiumM taz Turion ...

 

Nie pamietnam historii twojej choroby .. przypomnij mi kiedy chcesz kupic notka ?

Bo narazie wyglada wyglada jakbys jezdzi do okolo na rondzie Charles de gaulla i kombinowal w ktora ulice wjechac,lecz nie przygladalbys sie znakom ani mapie ktora masz w samochdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za tekst.

To ze sie pytam o rozne rzeczy to znaczy, ze sa rozne alternatywy, a to co ja kupie albo nie kupie to MOJA sprawa. Pytac sie tez moge z ciekawosci i nie musi isc za tym jakikolwiek zakup. Moge sie np pytac by komus pomoc w zakupie, a wy juz kazdy post traktujecie jako deklaracje kupna. A od postu do tego daleka droga.

TO ze sie pojawia sie post z jakims banalnym pytaniem, nie znaczy, ze nie znam na nie odpowiedzi, ale moge np chciec usluszec zdanie innych, bo moze cos przeoczylem itp. itd. W sumie to i tak lektura zachodnich forów daje troche info a reszte trzeba zobaczyc samemu.

 

Planuje jazde po rondzie de Gaulla i dlatego wypuscilem zwiad. ;) i tyle .kropeczka.

Edytowane przez k a m e r e k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerek ale do zdobywania wiedzy jest np. Google ;)

Chyba ze chcesz byc tylko posrednikiem w odpowiedziach na pytania, ale to niczemu nie sluzy.Pogoogluj,poczytaj a nie czekaj na gotowe odpowiedzi na kazdy temat :)

 

ps.Tylko uwazaj bo na tym rondzie jest co 5 mniut wypadek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...