Skocz do zawartości
FumFel_20

Zablokowany Pin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Problem taki ze wpisałem zle 3 razy pin (nie pytajcie jak to zrobiłęm :/ ) Prosi o PUK.Kiedys był tu na forum jakis temat o pinach i pukach ale nie potrafie go znaleść.....DOmyslam sie ze w erze (tak tak) mi nie pomogą bo nie mam zarejestrowanego numeru...Czy mozna coś zrobić??Czy juz mam szukać nowego numeru?

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nemo1802 tak ale pamietam ze kiedys na forum był temat podobny ale nie pamietam jakie były rezultaty.Wiem ze miał 3 strony chyba i było cos ciekawego. NIe moge go znaleść wiec moze ktośpoprostu zna sie na tym i mi pomoze?(oczywiscie nie w szukaniu tylko czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat)

 

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pigmej nie stresuj mnie człowieku ze swojego nie zadzwonie bo mam zablokowany a akurat nie ma zadnego kumpla w poblizu z kartą tak tak, mimo ze połaczenie z BOK taktakowym kosztuje 2.60zł....

 

KAzi oczywiscie ze bardzo dobrze bo to uniemozliwiło by skradzionej karty oglądać (kontakty i sms'y) ale szlag trafia jak mam kupować kolejny numer, podawać nr. dla znajomych i dla ludzi na kontakt których czekam( sprawy zwiazane z pracą) i cekanie kolejnych 8-smiu miesięcy na "hepi" taniej.........

 

POzatym mam -6.10 zł na koncie czyli lepiej dla nic jak by mi dali puk :] ale w to wątpie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Biuro Obsługi Użytkownika Tak Tak

arrow 9602 z telefonu w Tak Tak (koszt połączenia to 2,44 zł, niezależnie od czasu trwania)

arrow (+48) 602 960 200 z telefonów w innej sieci

 

Infolinia

0 801 202 602* Infolinia dla naszych Abonentów, przyszłych klientów i wszystkich zainteresowanych ofertą indywidualną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pigmej nie stresuj mnie człowieku ze swojego nie zadzwonie bo mam zablokowany a akurat nie ma zadnego kumpla w poblizu z kartą tak tak, mimo ze połaczenie z BOK taktakowym kosztuje 2.60zł....

 

KAzi oczywiscie ze bardzo dobrze bo to uniemozliwiło by skradzionej karty oglądać (kontakty i sms'y) ale szlag trafia jak mam kupować kolejny numer, podawać nr. dla znajomych i dla ludzi na kontakt których czekam( sprawy zwiazane z pracą) i cekanie kolejnych 8-smiu miesięcy na "hepi" taniej.........

 

POzatym mam -6.10 zł na koncie czyli lepiej dla nic jak by mi dali puk :] ale w to wątpie...

 

cóż takie już są uroki jak sie wyrzuca co popadnie :)

 

a z tym -6,10 to oni sie tym nie przejma :) ja mialem zarejestrowanego popa na siebie i zrobilem debet -80zl i karte wyrzucilem bo nie chcialo mi sie tego placic i do dzisiaj nic nie przyszlo a to bylo w 2003 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie trzeba juz Forest :)

 

tak wyglądał dzisiaj rozmowa w Erze :

ja: dobry, sprawa wygląda tak ze zapomniałem pin i wpisałem go 3 razy błędnie i pyta mnie o puk.NIestety ale zgubiłem kartke z pukiem.Mozna coś z tym zrobić?Dodam ze karta jest moja, moge powiedzieć jaki jest stan konta i osoby zapisane na akrcie sim.

 

Sprzedawca: Proszę zadzwonić na 9602 tam napewno panu pomogą

 

ja: a nie moze pan zadzwonić?Próbowałem dzwonic na numer (+48) 602 960 200 z telefonu w Orange ale nie mogłem sie dodzwonić.

 

sprzedawca: moge

 

I tak tez zrobił.

 

Rozmowa z konsultantem wyglądała tak:

 

Sprzedawca: Witam chciałem dowiedzieć sie jaki kod puk ma numer 694 *** ***

 

(chwila ciszy-rozmowa z konsultantem)

 

Sprzedawca: dziekuje.

 

I takim oto sposobem w 10 sekund znałem kod puk :D :D :D :D :D :D

Nie musiałem nic pokazywać ani udowadniać, bez zadnego problemu dostałem puk zapisany na kartce :D

 

Powiedziałem dla sprzedawcy ze myslałem ze bedzie z tym jakis problem.On powiedział ze nie ponieważ karta nie była zarejestrowana wiec każdy mógł ją kupić.Gdyby karta była zarejestrowana to musiałbym przesyłać do centrali skan dowodu osobistego.

 

Sprawa załątwiona pomyslnie :D (ale sie ciesze :P )

 

POzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morał taki ze nawety jak Ci ukradną tel z Twoją akrtą sim i złodziej wpisze 3 razy niewłąściwy pin to i tak pujdzie do ery i dzadzą mu PUK a wtedy sam sobie wpisuje nowy pin i ma wszystkie Twoje kontakty :P (mowa oczywiscie o tak tak niezarejestrowanej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Racja pigmeju ale chciałem sie najpierw dowiedzieć czy ktoś z forum juz miał taki przypadek moze...NIe czepiaj sie

PEACE :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...