Skocz do zawartości
marotf

Laptop Hp Nx6325 Sempron 64-bit?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na oku takiego lapka:

 

http://www.awnet.pl/product_info.php?products_id=4173

 

Z tego co czytałem jest on na nowym chipsecie od ATI Xpress 1150 ze zintegrowaną grafą 33% szybsza od X200. Nie jestem pewien ale Sempron w tym notku jest chyba na nowym rdzeniu i od Turionów X2 różni go tylko to że ma 1 rdzeń. Ciekawi mnie czy obsługuje 64-bit ?

Co o nim myslicie? Czy w tej cenie to dobry wybór?

Co innego do 3500-3600 zł proponujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za te pieniadze mozesz miec FSC Amilo 1650G - z Turionem ML32 1,8Ghz, z dyskiem 80GB 5400rpm, x200m UMA, 1 GB ramu i o wiele lepsza matryca!!! niz w tym HP , plus 2 lata gwary ;) +Win XP He sp2

 

Wybór chyba jasny

Edytowane przez kamerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wiem na 100% że proc w tym notku jest 64-bit i nie różni sie niczym od takiego Turiona MT32, też ma 512 cachu a przewyższa go tym że ma wbudowany dwukanałowy kontroler DDR2. Szkoda że matryca jest troche słabsza ale nadarabia to nowocześniejszy chipset X1150 + 2 lata gwary on również ma. Poczekam jeszcze troche bo Asus ma wypuścić swoje notki w oparciu o ten proc tyle że na chipsecie Nforce Go 430 z grafa Geforce Go 6100. Ciekawe w jakiej cenie bedą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jesli zalezy ci na graniu to sa i grafiki na ktorych naprawde odczujesz roznicę, a na matryce to sie czlek patrzy caly czas i ja bym wolał taka ktora ma dobre kolory , kąty i nie wystepuje "efekt negatywu". A wg mnie roznice wydajnosciowe za ktore warto placic to sa np przy przesaidce na dwurdzeniowce z highendowymi grafami. Reszta to w sumie i tak jest malo zauwazalna ;) chyba ze kogos ciesza cyferki w testach syntetycznych itp

Edytowane przez kamerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to po co Ci laptop z 64oma bitami?

Mam procesor w PC 64-bitowy i uważam, że głupio zrobiłem kupując go tak wcześnie.

Bo póki co niewiele jest dobrych aplikacji 64-bitowych. Systemów operacyjnych zresztą też.

Na dzień dzisiejszy można już w sumie powoli myśleć o kompie na co dzień na 64-bitach, ale trzeba brać pod uwagę fakt, że nadal nie wszystko da się na takim komputerze zainstalować i uruchomić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba 64 bitowce sa kompatybilne w dol? ;) no bo jak by tak nie bylo to bys nie zaisntolowal normalnego xpeka -32bit na tych lapach z turionem itd ;)

 

Mysle, ze po rozpowszechnieniu visty ( o ile tak bedzie) dopiero ze spora iloscia nowych programów pisanych na 64 bedzie to wszystko celowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...