Skocz do zawartości
Fallen-Death

Karta Graf. Do 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Tak j.w. może być ew. do 500zł jeżeli bedzie większa jakość w stosunku do ceny.

Obecnie mam:

Amd Athlon 2000xp

256ddram(nie dlugo wymienie)

Epox 8RDA3

Gf4mx

Modecom-350W PFC2.0

Karta nie będzie kręcona ma być pod AGP 8x.Nie będę kupywać na allegro wole mieć ze sklepu i nówkę tongue.gifp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe rzucasz sie na te 256 mega ? wiesz ile gier to wykorzysta ?

z tego co wiem to fear potrafi wykorzystać taki w istocie zbedny ram na grafie

generalnie chyba ok :D

bedzie głośna !! ale jak ci nie przeszkadza :P ..

 

edit: no raczej przy niej nie zaśniesz standardowy mały coolerek na w sumie wysoko taktowanej karcie jakieś 30 dba :D w kazdym razie kiedys puściłem sobie pentaka na procu na 12 volt miał ok 3K obrotów - nigdy więcej :evil: :P

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrz na taktowanie pamieci ten gainward to zwykły 6600 poza tym gainward sie popsuł :/ był nawet topic z userem który dostał za 9800 atlantis gainwada 66GT i nie chciała za bardzo przejść marka 03 na standardowych taktowaniach :] nie polecam cała siła 66GT tkwi w szybkich pamięciach niwelujących wąską szynę 128 bit :] a tutaj tego atutu brak :sad:

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A ja bym bral normalne 6800 od palita a nie kombinowal z jakimis cudami.

http://allegro.pl/item111706177_palit_gefo..._sonic_agp.html ta by byla dobra.

Zreszta nie wiem czemu nie chcesz z allegro, przeciez tam normalnie sklepy sprzedaja i zaufani allegrowicze, wiec w czym problem? ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wiesz co ci powiem, lepiej doplacic do tego co ci podeslalem linka, karta ma 12 potokow z mozliwoscia odblokowania 16, do tego mozna jeszcze taktowania podniesc, naprawde dobra karta i starczy ci na dluzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli cie stać to warto poczekać i dopłacić do tego co podał Pioorek na agp to jest prawdziwy wypasik a 66gt zaczyna juz niedomagać

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 500 pln PALIT 6800GS 128Mb Sonic - bezkonkurencyjny i z możliwoscia odblokowania potoków.

Tu nic nie odblokujesz, bo ta karta ma chip NV42 + mostek HSI.

 

Jeśli się tyczy karty, to uważam, że najlepiej brać tego Palita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj telefon że GF XFX nie ma na stanie, przekonałem rodziców na tego GeForce 6800GS Palit 128MB (128-bit) TV/DVI (AGPx8 ale wszędzie jest brak towaru,nie licząc allegro ,ale tam nawet kąta nie mam.Wie ktoś może gdzie jest on obecnie dostępny :<?

 

Edit:

A może po prostu kupie tą grafe i problem z głowy... http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16152 ??

Edytowane przez Fallen-Death

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...