Skocz do zawartości
MaZZeo

Zasilacz Starczy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy starczy zasilacz Chieftec 350 W (już nabyty) do tego zestawu:

 

A64 3500+ BOX

GF 6600GT 128MB AGPx8

1GB RAM Kingston

ASROCK DUAL-SATA II

 

?

 

I jeszcze pytanie inne, żeby nie zakładać nowego topicu

 

Chodzi o to, że słyszałem o obniżkach cen procesorów AMD, 24 lipca, bodajże jak wejdzie Conroe.

 

I pytanie: czy to prawda i czy sens czekać do tego czasu? :)

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy starczy zasilacz Chieftec 350 W (już nabyty) do tego zestawu:

 

A64 3500+ BOX

GF 6600GT 128MB AGPx8

1GB RAM Kingston

ASROCK DUAL-SATA II

 

?

 

I jeszcze pytanie inne, żeby nie zakładać nowego topicu

 

Chodzi o to, że słyszałem o obniżkach cen procesorów AMD, 24 lipca, bodajże jak wejdzie Conroe.

 

I pytanie: czy to prawda i czy sens czekać do tego czasu? :)

moim zdaniem wystarczy :)

 

a athlony juz chyba tanieja jak widzialem w komputroniku :)

Edytowane przez adamzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy taki słaby. :?

Jemu chodziło chyba o to że mało ciągnie prądu... :blink: a słaby (wydajnościowo oczywiście) to napiewno nie jest, może grafa, ale proc nieeee Edytowane przez JacekN8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Czy ja wiem czy taki słaby. :?

Jemu chodziło chyba o to że mało ciągnie prądu... :blink: a słaby (wydajnościowo oczywiście) to napiewno nie jest, może grafa, ale proc nieeee

Według mnie tak, po co przepłacać za 3500+?? Brać lepiej 3000+ i dać do lepszej grafy, skoro asrock to czemu grafa na agp, kolejne nie potrzebnie wydane pieniądze, można kupić x800gto na pci-e. Oczywiście jeżeli chodzi o to że to jest zestaw wstępny a nie kupiony już. Zasilacz może mieć problem przy oc moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, ja mam już nabytą 6600GT i ten zasilacz, mam kasę na procek+mobo+ram, więc odpada wymiana karty, odpada też procek 3000+ bo jest słabszy, a podkrecać nie będe.

 

Jeszcze jedno: czy naprawdę jest sens składania kompa na AM2, skoro ta mobo podobno jest bardzo dobra, a mam dobra karte agp? Jest różnica w wydajnosci miedzy s.939 a AM2?

 

Dzięki za odpowiedzi

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, po co mam sprzedawac dobra karte? Pozatym wyrwe za obydwie rzeczy max 500 zł, więc nie kupię sensownej karty.

 

Podkręcanie nie straszne, niby jak skoro ja kompletnie o tym nic nie wiem, ani nie znam nikogo kto by mógł mi to zrobić? Wolę wydać 100, 150 zł więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...