Skocz do zawartości
ziemca

Problem Z Zone Alarm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj sciagnelem gre z torrenta, po jej odpaleniu komputer mi sie zwiesil i zrestartowal. Po ponownym uruchomieniu kompa odrazu wyskoczyl mi blad "System windows nie moze uzyskac dostepu do okreslonego urzadzenia., sciezki lub pliku.Mozesz nie miec odpowiednich uprawnien, aby uzyskac dostepdo elementu". Nie moglem usunac Zona z dysku, ani przeinstalowac. Jako ze nie mialem wiele na dysku zrobilem formata wszyskich partycji i zainstalowalem Wina ponownie. Po wszystkim sciagnelem nowego ZOne alarma (tym razem zainstalowal sie). Kompa zrestartowalem i odrazu na dzien dobry to samo co bylo wczesniej. Blad dalej sie pojawia. Nie wiem co robic, jak sie pozbyc tego i naprawic Zone Alarma. Obecnie jestem bez Firewalla :| pomocy plizzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przedziwne uczucie, ze najnowsza poprawka do zone alarm musi mieć jakiś błąd dotyczący P2P. Ja korzystam z emula i ostatnimi czasy juz parę razy pojawił mi się komunikat opisany w twoim liście. Po tym komunikacie tylko reset, bo nic innego nie działa.

Szczerze powiedziawszy zaczynam rozważać zminę firewalla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm zaczynam myslec ze to moze jais wirus sciagniety razem z gra. tylko troche dziwny, bo nie dziala tylko zone alarm, nawet po formacie calego dyskacza i odpaleniu nowej sciagnietej instali jest to samo. teraz mam jakiegos nortona z pakietu do plyty glownej ale kiepawy troche. jaki jest program najbardziej przypominajacy zone alarma, bo troche sie do niego przyzwyczailem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na ostatniej wersji Zone Alarma jest ten sam komunikat i też nie działa. I to na dopiero co zainstalowanym windowsie. Całe szczęście działa wcześniejsza wersja :D Czyli jakiś bład programu :blink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...