Skocz do zawartości
MAGIC

Jak Ominąć Ten Czas Czekania Albo ściągać Kilka Plików Naraz ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś sposób na ściąganie kilku plików naraz ze strony http://rapidshare.de ???

 

Albo przynajmniej bez odczekiwania tego czasu po ściągnięciu pliku ???

 

 

Ściągnołem plik 30MB i musze teraz 25min czekać żeby ściągnąć następny :(

Można jakoś to obejść ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Rapidshare czasem pokazuje się na logo korona która oznacza że w ym czasie są rozdawane darmowe konta premium które rozchodzą się w 2 minuty, proponnuje ci się temu przyjrze, konto est aktywne przez 45 dni, wtedy dostajesz login i hasło, następnie mozesz dwa razy więcej ściągnać, mianowicie najpierw zasysasz przez przycisk FREE następny pliik PREMIUM i tak w kółko wtedy będziesz mógł więcej zasysać bez kolejek.

www.rapidshare.de sprawdzaj codziennie czy nie rozadją akurat teraz darmowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na ściąganie kilku plików naraz ze strony http://rapidshare.de ???

 

Albo przynajmniej bez odczekiwania tego czasu po ściągnięciu pliku ???

 

 

Ściągnołem plik 30MB i musze teraz 25min czekać żeby ściągnąć następny :(

Można jakoś to obejść ???

Ja mam taki program i da rade ominąć czas czekania nawet ze stałym ip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam kto tu jeszcze o takie rzeczy pyta...temat się ładuję...i wiesz co Errorku ja zrobiłem w pierwszej kolejności? Spojrzałem na date...archeologu Ty! Chizas człowieku... ;]

 

A żeby nie było OT shit prawda :P Może pochwalisz się nazwą programu? Co najwyżej soft kolejkuje pliki i sam czeka i automatycznie próbuje rozpocząć download po paru minutach. Ale poza premium nie ma sposobu..

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...