Skocz do zawartości
talerzyk123

Reformacja ! Stare Na Nowsze ! Wejdźcie !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!! Chcialem sie dowiedziec od was co kupić. Wymienilylbym proca, plyte, grafe i pamiec . To co do wymiany jest w sygnaturce. Chce sprzedac te rzeczy i kupic nowe . Nie dam wiecej niz 500zl na odrodzenie kompa. Co do proca,, plyty i pamieci zostawiam ocene dla was a grafa ja bym sie przychylal do GIGABYTE GEFORCE 3D1 2x6600GT 256MB 256BIT BOX. Ta karta naprawde mnie wciagla cena 599zl a wydajnosc superowa:) Prosze o szczere wypowiedzi !!! pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafy to lepiej brac galxy 7600gs zalman edition(około 520zl), ta karta to praktycznie 7600GT. Wydajnosc będzie napewno nie wiele słabsza od tego gigabyte w tytulach obsllugujacych sli, a napewno miażdżąco wyższa tam gdzie sli nie działa. Co do pltformy to raczej coś co obsługuje ddr2 ponieważ będzie bardziej przyszłościowe. Tutaj do wyboru masz albo am2 albo lga 775

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość razorex

Coś na socket 939 :)

 

 

AMD64 3000+ (ok.350zł)

ASROCK 939Dual-Sata2 (214zł)

GF 7600GS (około 580zł)

2x512 MB Elixir, Twinmos, Goodram (około 300zł)

 

Zasilacz powinien wystarczyć, chociaż tak do końca nie jestem tego powien :lol:

 

RAZEM : około 1174zł

Edytowane przez razorex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...