Skocz do zawartości
Nieobeznany

Czym Zgrać Bios Ati

Rekomendowane odpowiedzi

mam mały problem ze zgraniem biosu z karty ati otóż nieposiadam stacji dyskietek i niewiem jak zgrać bios z karty próbowałem atitool,niby zgrał ,ale jak chciałem go wyedytować to wyskakiwał jakiś bład ,że bios jest zły czy jakoś tak.Zna ktoś jakiś program którym można zgrać ten bios?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie już tak robiłem ,jeszcze przed chwilką zainstalowałem extreme 5.12 ,ale też coś niedziałają normalnie w menedżerze jest karta i sterownik ,ale we właściwościach pulpitu niema wogóle karty niemogę nawet zmienić odświeżania aż mnie oczy już bolą

 

dobra wróciłem do starego biosu i zapuściłem 3dmarka01 ,aż z krzesła prawie spadłem wcześniej miałem ok.7000pkt ,a teraz 6200 czy to możliwe,że po wgraniu tego samego biosu wydajność tak spadła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

nie :D

 

Ale ja na swoim x550 miałem inne jąderka :D

 

Jak był wgrany oryginalny bios ze standardowymi taktami 400/400 i ATi Tool podkrecałem do 530/430 (ahh te elixiry) to robiło 13800pkt w 3dmarku 2001SE. Jak wgrałem zmodyfikowany przezemnie bios z takimi samymi taktami jak w ATi Tool, to robiła 12600pkt. Zagatka, nie? Dlatego teraz jak mam x600 to podkrecam tylko w ATI Tool.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...