Skocz do zawartości
j@kubof

Pytanie O Router

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem cennik: http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_biz/intern...sl_tp?_s=551838 i w tp jest taka promocja: http://www.tp.pl/prt/pl/promocje/DSL_dla_n...da_tp?_p=550111

 

Więc na 90% bedzie tam DSL. Tylko w końcu zdecydujcie sie jaką opcję DSLu potzebuje. Nie jest mi potzebne oglądć obraz z kilku kamer na raz, tylku z 1, ewentulnie z 2. Tak jak pisałem wcześniej, kamery są bez audio.

Edytowane przez j@kubof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ja bym to robił to bym napewno nie wzioł dlinka.... mam przykre doświadczenia z nim. kupiłbym wrt54gl i wgrał alternatywny soft i wyłaczył wifi (w dlinku tez sie da wyłaczyc), chyba ze kupujesz model bez wifi no to go nie masz...

napewno nie NEO sam limit mówi za siebie .... ja mam łacze 512/256 bez limitu i całe szczęscie....

wez sobie DSL 512 albo 1mb i ci wystarczy jedynie dokupisz upload ... lepiej go miec w zapasie niz zeby był na styk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe ta super opinoa Linksysa, super niezawodny sprzet, ktory nigdy sie nie psuje.... :lol:

mam taka prace, a nie inna, ze wysluciach!e placzu ludzi nt. sprzetu IT

uwierz, ze spora czesc ludzi narzeka na wrt54gl...

dawniej moze dalo sie wgrac alternatywny firmware, ale teraz nie bardzo...

stare d-linki dsl-504t i g604t po wgraniu firmware 2.01 dzialaja bardzo stabilnie! zwiekszono im pojemnosc tablicy NAT, poprawiono stare bledy

na chwile obecna nie ma lepszego routera w takiej cenie pod Neo!

 

jesli chodzi o router pod internet DSL to polecam np. D-Link DI-804HV lub 3COM 3CR858-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego ... chyba Ci sie pomieszało z WRT54G i WRT54GS otóż od wersji v5 poprzez v5.1 do v6 jest utrudnione wgrywanie alternatywnego softu jednak ostatnio da sie nawet do tych wgrac DDWRT

 

do WRT54GL zawsze sie dało wgrać alternatywny soft

 

 

wiecej na www.openlinksys.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wifi jest mu zbyteczne i nie musi za to przeplacac

Właśnie. B-)

 

A co do szybkości

Opłata Kwota Opłata

podstawowa VAT końcowa

 

DSL 250 139,00 30,58 169,58

DSL 500 179,00 39,38 218,38

DSL 1000 229,00 50,38 279,38

DSL 2000 299,00 65,78 364,78

DSL 4000 349,00 76,78 425,78

DSL 8000 399,00 87,78 486,78

DSL 15000 499,00 109,78 608,78

Czy 250 albo 500 starczy? Bo rejestrator bedzie tylko wysyłał a komputer biurowy odbierał (poczte, fax, przeglądanie www itd.), czasem wyśle jakiś tekst.

 

 

/edit

 

Kurcze i zjadlo spacje http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_biz/intern...sl_tp?_s=551838

Edytowane przez j@kubof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe kolejny obronca obronca guru linksysa :)

dziwne tylko, ze innym userom tez sie zawieszaja, pala i jeszcze inne rzeczy

wifi jest mu zbyteczne i nie musi za to przeplacac

Hmm mam taniutkiego Linksys'a WRT54GC, który nigdy się jeszcze nie powiesił, a chodzi non-stop już ponad siedmiu miesięcy :)

Ludzie to cud, ten Linksys jeszcze działa, a i do supportu pod 998 jeszcze nie musiałem dzwonić :lol:

 

Kolego może i masz wiedzę, doświadczenie, ale z Twoich postów wynika, że to Ty jesteś fanboy'em DLink'a.

 

Żadna z firm nawet Cisco nie konstruuje i produkuje sprzętu, który byłby idealny.

Ale gdybym miał wybierać między Linksys'em WRT54GL, a DLink'iem DSL-504T, wybrałbym Linksys'a. Nie spotkałem się jeszcze z rzeczywiście dopracowanym sprzętem od DLink'a, a routery z WiFi omijam szerokim łukiem jak i switche tego producenta.

 

Nie dlatego, że mam paranoję na punkcie produktów Linksys'a - ale ze względu na dobrą jakość, stabilność i masę alterantywnego soft'u.

 

PS. Linksys'y w wersji EU na VxWare nie mogą mieć wgranego alternatywnego softu, ale są też w wersji E1 i można to zrobić (większa ilość flasha i RAM'u na potrzeby open-source).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...