Skocz do zawartości
mastertab

Amd Kupiło Ati

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmm może ATI w końcu pomyśli jeśli chodzi o ceny swoich kart graficznych? Ogólnie to jestem optymistycznie nastawiony do tej sytuacji :] heh przynajmniej Intel będzie dofinansowywał AMD kupując chipsety od ati ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej Intel będzie dofinansowywał AMD kupując chipsety od ati

tekst miesiąca <rotfl> była już o tym gatka gdzieś , intel narazie ma najpelsze chipsety pod swoje procusie , a mi (i nie tylko) zdaje sie że ati wypuści znowu coś ala nf4 dla intela , przecie ma być niemal odzielna szyna dla pamięci i procka , pozatym z testów na dziś wynika że chipsety ati mają słabą szynę , a do conrołka trza wysokiej :P (czytaj chipsety ati są bee...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekst miesiąca <rotfl> była już o tym gatka gdzieś , intel narazie ma najpelsze chipsety pod swoje procusie , a mi (i nie tylko) zdaje sie że ati wypuści znowu coś ala nf4 dla intela , przecie ma być niemal odzielna szyna dla pamięci i procka , pozatym z testów na dziś wynika że chipsety ati mają słabą szynę , a do conrołka trza wysokiej :P (czytaj chipsety ati są bee...)

Gdzies czytałem (nie pamietam juz gdzie, moze w topiku o conroe) że nowe dziecko od ati - rd600 ma o wiele wieksze mozliwosci oc niz i975, czyli rd600>i975

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...